Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

4 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.

Modernizace bytových domů – balkony a lodžie

  • 24. listopadu v 18:00 v počítači u vás doma

Čeká vás rekonstrukce lodžií nebo balkónů? Chtěli byste lodžie prodloužit nebo nainstalovat zasklení? Pak je tento seminář právě pro vás. Budeme se věnovat:

  • modernizaci lodžií a balkónů,
  • prodlužování lodžií,
  • zasklívání lodžií a balkonů.

Potkejte se s odborníky z praxe, poslechněte si, jak celý proces kolem modernizace balkonů a lodžií probíhá a zeptejte se na otázky, které se týkají vašeho konkrétního domu. O balkonech a lodžiích budeme hovořit ze všech úhlů pohledu. Dozvíte se tak informace o legislativě, schvalovacích procesech, přípravě i realizaci. Webinář proběhne formou moderované diskuse za účastí odborníků ze společností zabývající se vším kolem modernizace balkonů a lodžií a právníka, který se věnuje legislativě kolem bytových domů.

Nové předpisy ke snížení energetické náročnosti bytových domů

  • 25. listopadu v 18:00 v počítači u vás doma

Na tomto webináři se zaměříme na změny v předpisech pro měření a rozúčtování spotřeby tepla a vody. Webinář proběhne formou moderované diskuse. Diskutovat budou odborníci na legislativu a profesionálové z praxe. Přesvědčte se, zda jste ve vašem bytovém domě na legislativní změny správně připraveni.

Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz. Informace o seminářích můžete získat také e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 821 831.

Zajímají vás již realizované webináře?

Záznamy z uplynulých akcí pro vás máme ke stažení na webu www.KnihovnaBD.cz:

Všechno co potřebujete vědět o centrálním zdroji vytápění v Praze

Technologie v bytovém dome

Odpovědnost statutárních orgánů SVJ

Jak revitalizovat bytový dům s dotací IROP

Rozvody vody a odpadů v bytovém domě

Definice a užívání společných částí bytového domu

Řízení zasedání shromáždění vlastníků

Jak pořídit výtah do domu, kde dosud není

Korespondenční hlasování – „Per rollam“

 

Další podobné články

Modernizace bytových domů – balkony a lodžie

Čeká vás rekonstrukce lodžií nebo balkónů? Chtěli byste lodžie prodloužit nebo nainstalovat zasklení? Připravili jsme pro vás seminář, který proběhne v listopadu v Praze. Připravte se na následující sezonu včas.

První podzimní seminář Akademie pro bytové domy již v…

Akademie pro bytové domy pro vás na podzimní sezónu připravila vzdělávací semináře. Ten první můžete navštívit již za necelý měsíc. Semináře jsou jedinečné tím, že přestože na nich přednáší vysoce kvalifikovaní odborníci z oblasti práva a bydlení, jsou pro všechny…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter