Aktuálně o energetických úsporách tepla v bytových domech

11 března, 2024

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Energetické úspory nejsou jen otázkou vaší peněženky, ale jsou v centru pozornosti celé společnosti. V případě bytových domů se však setkáváme s jedinečnou výzvou: jak dosáhnout efektivního snižování spotřeby, když rozhodování vyžaduje shodu všech vlastníků a prostor pro experimentování je omezen?

Shlédněte videozáznam, kde spolu s předním expertem z firmy specializující se na navrhování, financování a realizaci úsporných opatření v bytových domech zkoumáme nejpopulárnější a nejefektivnější strategie pro snižování energetické náročnosti. Probíráme, do jakých opatření vlastníci bytových domů investují nejčastěji, jaké jsou reálné návratnosti těchto investic a jak využít aktuálních dotací určených právě pro vás.

Zjistěte, jaké kroky můžete podniknout pro svůj bytový dům, abyste nejen ušetřili za energie, ale také přispěli k lepšímu životnímu prostředí. Tento záznam je ideální příležitostí, jak se dozvědět o osvědčených řešeních a inspiraci z praxe, která může zefektivnit vaše rozhodování a investice do budoucna.

Objednejte si zdarma Studii modernizace bytového domu o které ve webináři hovoříme.

videozáznam webináře

Další články

TOP 3 témata webinářů Akademie pro bytové domy. Zhlédněte je i vy

TOP 3 témata webinářů Akademie pro bytové domy. Zhlédněte je i vy

Webináře Akademie pro bytové domy jsou již několik let vyhledávaným zdrojem informací prakticky ze všech oblastí, se kterými se v SVJ nebo družstvu setkáváte. Všechny webináře je možné zhlédnout i ze záznamu, takže se k informacím můžete podle potřeby kdykoliv vrátit. Podle počtu aktuálních zhlédnutí jsme tak mohli pro vás sestavit pořadí nejsledovanějších témat webinářů 2023.

Zavřením radiátorů se výdajů za teplo ještě nezbavíte

Zavřením radiátorů se výdajů za teplo ještě nezbavíte

Venkovní teploty stoupají a vy už dávno máte vypnuté topení. Nenechte se mýlit! Bez ohledu na zavřené radiátory ale musí vaším domem dále kolovat teplo, které zaplatíte. Proč to tak je a kdy topná sezóna končí, případně kdy ji lze přerušit?

Nezmeškejte horké novinky z regulace vytápění

Nezmeškejte horké novinky z regulace vytápění

Také vás zajímá, kde byste ve vašem domě mohli ještě ušetřit na vytápění? Množství dotazů, které přicházelo v průběhu čtvrtečního webináře, opět potvrdilo aktuálnost témat zaměřených na úspory energií. Webinář se věnoval možnostem úspor tepla v domech napojených na centrální vytápění. Zaměřil se zejména na řešení, která lze realizovat přímo v jednotlivých domech, a tak snížit náklady na vytápění.