Studie modernizace bytového domu zdarma

Modernizujte svůj bytový dům a ušetřete s naší bezplatnou studií

Žijete v nezatepleném bytovém domě a zvažujete, zda by modernizace a zateplení přinesly očekávané úspory a zlepšení? Přemýšlíte, jaký dopad by měla modernizace na vaše náklady a životní prostředí? Máme pro vás zajímavé informace o vašem bytovém domě. Ve spolupráci s naším poradenským centrem DPU Revit vám připravíme studii modernizace bytového domu zcela zdarma.

Pro koho je služba určená?
Pokud se váš dům nachází v Praze, ve Středočeském kraji, v Pardubickém kraji, Královéhradeckém kraji, Zlínském kraji, Olomouckém kraji nebo Jihomoravském kraji, je takto určena právě pro vás.

Do kdy platí nabídka bezplatné studie
akce zatím poběží do 31. 3. 2024. Studie je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Co získáte díky naší studii?
Naše bezplatná Studie modernizace bytového domu vám ukáže:

  • Přehled doporučených opatření: Zjistěte, které kroky byste měli podniknout pro zlepšení energetické efektivity vašeho domu.
  • Odhad nákladů a úspor: Získejte představu o tom, kolik peněz vám může modernizace ušetřit v dlouhodobém horizontu.
  • Informace o fondu oprav: Zjistěte, zda a jak by bylo potřeba navýšit platby do fondu oprav pro pokrytí nákladů na modernizaci.
  • Možnosti získání dotací: Informujeme vás o veškerých dostupných dotacích a finanční podpoře, která by mohla vaši modernizaci částečně či plně financovat.

Proč využít naši nabídku?
Modernizace a zateplení bytového domu nejen zlepší jeho vzhled a hodnotu, ale také výrazně sníží vaše energetické náklady a zvýší komfort bydlení. S naší studií získáte všechny potřebné informace pro informované rozhodnutí, aniž byste se zavázali k jakýmkoli nákladům.

Jak postupovat?
Neváhejte a využijte naši jedinečnou nabídku. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a domluvte si schůzku pro zpracování vaší bezplatné Studie modernizace. Dejte svému bytovému domu šanci na nový život s námi!

Záznamy webinářů s tématikou revitalizace a modernizace bytových domů

O studii a modernizaci jsme hovořili na našem webináři Akademie pro bytové domy

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Vaše údaje jsou v bezpečí.