E-Magazín

Čerstvé informace pro orgány SVJ a BD

Jste vlastníkem bytu, členem nebo dokonce předsedou orgánů společenství vlastníků jednotek nebo bytového družstva? Potom jistě oceníte pravidelné informace o tom co se v oblasti bydlení v bytových domech děje. Spolupracujeme přímo s tvůrci zákonů o bydlení, s odborníky na technické zařízení budov i profesionálními správci s dlouholetou zkušeností.

V e-magazínu exkluzivně zveřejňujeme linky k prezentacím ze seminářů a videozáznamům z webinářů. Díky e-magazinu vám neuniknou žádné z připravovaných vzdělávacích akcí, praktické návody, čerstvé zkušenosti z praxe a mnoho dalších zajímavostí z oblasti bydlení v bytových domech. Bytovým domům opravdu rozumíme, naše semináře a webináře každý rok navštíví více než dva tisíce členů statutárních orgánů a obyvatel bytových domů.

Je to jednoduché a je to zdarma. Stačí když nám zanecháte kontakt ve formuláři viz níže. Vážíme si vaší důvěry a proto budou vaše kontakty využívány pouze pro zasílání e-magazínu. Slibujeme, že jsou u nás v bezpečí, nikomu je nedáme, nepůjčíme ani neukážeme. Naše aplikace běží pod přísným dozorem na chráněném serveru. Z odběru e-magazínu se můžete kdykoli jednoduše odhlásit