E-Magazín

Aktuální informace pro statutární orgány SVJ a BD

Jste vlastníkem bytu, členem nebo dokonce předsedou orgánů společenství vlastníků jednotek nebo bytového družstva? Potom jistě oceníte pravidelné informace o tom co se v oblasti bydlení v bytových domech děje. Spolupracujeme přímo s tvůrci zákonů o bydlení, s odborníky na technické zařízení budov i profesionálními správci s dlouholetou zkušeností.

V e-magazínu exkluzivně zveřejňujeme linky k prezentacím ze seminářů a videozáznamům z webinářů. Díky e-magazinu vám neuniknou žádné z připravovaných vzdělávacích akcí, praktické návody, čerstvé zkušenosti z praxe a mnoho dalších zajímavostí z oblasti bydlení v bytových domech. Bytovým domům opravdu rozumíme, naše semináře a webináře každý rok navštíví více než dva tisíce členů statutárních orgánů a obyvatel bytových domů.

Registrace je jednoduchá a e-magazín budete dostávat zcela zdarma. Stačí když vyplníte formulář viz níže a následně potvrdíte přihlášení v e-mailu, který vám po registraci pošleme na vámi zadanou adresu. Podívejte se prosím i do složky nevyžádaná pošta, kam může e-mail pro potvrzení registrace zabloudit. Z odběru e-magazínu se můžete kdykoli jednoduše odhlásit