Nezmeškejte horké novinky z regulace vytápění

Nezmeškejte horké novinky z regulace vytápění

02 března, 2024

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Také vás zajímá, kde byste ve vašem domě mohli ještě ušetřit na vytápění? Množství dotazů, které přicházelo v průběhu čtvrtečního webináře, opět potvrdilo aktuálnost témat zaměřených na úspory energií. Webinář se věnoval možnostem úspor tepla v domech napojených na centrální vytápění. Zaměřil se zejména na řešení, která lze realizovat přímo v jednotlivých domech, a tak snížit náklady na vytápění.

Webinář můžete zhlédnout ze záznamu

Pokud jste jej nestihli sledovat přímo, nic se neděje. Zhlédnout jej můžete i ze záznamu a určitě to udělejte, je v něm mnoho praktických informací, včetně odpovědí odborníka na vaše dotazy. Videozáznam webináře najdete ZDE.

Kam za dalšími trendy ve vytápění?

Na informace z webináře můžete skvěle navázat návštěvnou veletrhu Aquatherm. Zastavte se i u stánku společnosti IMI Hydronic Engineering v hale 3 a dovíte se, jak díky novým chytrým aplikacím můžete i ve vašem domě snížit náklady na vytápění. Právě o nich jsme hovořili ve webináři.

Veletrh Aquatherm 2024 se koná v termínu 5. – 8. března na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech. Na stránkách veletrhu můžete získat vstupenky zdarma.

Další podobné články

Jak se budou vyvíjet ceny bydlení v roce 2024?

Jak se budou vyvíjet ceny bydlení v roce 2024?

Ceny bydlení stále zůstávají velkým tématem. Hovoří se o dvojnásobném růstu za posledních 5 let, či trojnásobném růstu oproti cenám před 10 roky. Kam se ceny vydají v roce 2024 u vlastního bydlení a podnájmů? Jaké budou sazby hypoték, které jsou jedním ze zásadních hybatelů trhu s bydlením?

TOP 3 témata webinářů Akademie pro bytové domy. Zhlédněte je i vy

TOP 3 témata webinářů Akademie pro bytové domy. Zhlédněte je i vy

Webináře Akademie pro bytové domy jsou již několik let vyhledávaným zdrojem informací prakticky ze všech oblastí, se kterými se v SVJ nebo družstvu setkáváte. Všechny webináře je možné zhlédnout i ze záznamu, takže se k informacím můžete podle potřeby kdykoliv vrátit. Podle počtu aktuálních zhlédnutí jsme tak mohli pro vás sestavit pořadí nejsledovanějších témat webinářů 2023.

Zavřením radiátorů se výdajů za teplo ještě nezbavíte

Zavřením radiátorů se výdajů za teplo ještě nezbavíte

Venkovní teploty stoupají a vy už dávno máte vypnuté topení. Nenechte se mýlit! Bez ohledu na zavřené radiátory ale musí vaším domem dále kolovat teplo, které zaplatíte. Proč to tak je a kdy topná sezóna končí, případně kdy ji lze přerušit?