Záznam webináře I Centrální zdroj vytápění pod kontrolou bytového domu

01 března, 2024

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Je váš dům napojen na centrální zdroj vytápění? V tom případě pravděpodobně nemáte úplně pod kontrolou, kolik tepla od dodavatele do domu dostáváte, nedokážete omezit max. výkon, průtok či teplotu zpátečky, nemáte možnost ovlivnit dodržování sjednaných parametrů ve vaší smlouvě a nemáte dostatek informací pro to, abyste smlouvu s teplárnou vyjednali tak, aby vám lépe vyhovovala. Možná by stačilo na patu domu instalovat nevelké zařízení, které si dokáže se vším uvedeným poradit a zaplatí se vám do dvou let úsporami tepla. Podívejte se na záznam zajímavého webináře AkademieBD.

Co se dozvíte?

  • Ukážeme vám řešení s rychlou návratností, které můžete bez většího zásahu do vaší otopné soustavy využít a snadno získat pod kontrolu odběr tepla z CZT do vašeho bytového domu.
  • Ukážeme vám novinky v oblasti chytré regulace prostorové teploty.

odkaz na brožuru a které ve videozáznamu hovoříme: Chytrý ventil TA – SMART

kontakt na našeho hosta: Josef Jáchim, dipl. tech. josef.jachim@imiplc.com

Videozáznam webináře

Další články

TOP 3 témata webinářů Akademie pro bytové domy. Zhlédněte je i vy

TOP 3 témata webinářů Akademie pro bytové domy. Zhlédněte je i vy

Webináře Akademie pro bytové domy jsou již několik let vyhledávaným zdrojem informací prakticky ze všech oblastí, se kterými se v SVJ nebo družstvu setkáváte. Všechny webináře je možné zhlédnout i ze záznamu, takže se k informacím můžete podle potřeby kdykoliv vrátit. Podle počtu aktuálních zhlédnutí jsme tak mohli pro vás sestavit pořadí nejsledovanějších témat webinářů 2023.

Zavřením radiátorů se výdajů za teplo ještě nezbavíte

Zavřením radiátorů se výdajů za teplo ještě nezbavíte

Venkovní teploty stoupají a vy už dávno máte vypnuté topení. Nenechte se mýlit! Bez ohledu na zavřené radiátory ale musí vaším domem dále kolovat teplo, které zaplatíte. Proč to tak je a kdy topná sezóna končí, případně kdy ji lze přerušit?

Aktuálně o energetických úsporách

Aktuálně o energetických úsporách

Energetické úspory nejsou jen otázkou vaší peněženky, ale jsou v centru pozornosti celé společnosti. V případě bytových domů se však setkáváme s jedinečnou výzvou: jak dosáhnout efektivního snižování …