Akademie pro bytové domy 2017 se již rozjíždí

Akademie pro bytové domy 2017 se již rozjíždí

18 ledna, 2017
Mgr. Martin Kroh

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Včerejším seminářem v Brně zahájila Akademie pro bytové domy cyklus přednášek prvního pololetí letošního roku. Úspěšný vzdělávací program pro členy statutárních orgánů SVJ a BD tak vstoupil do druhého roku samostatné existence. Který seminář už tradičně celý cyklus odstartoval a jaké další budou následovat? Letošní ročník je opět připraven tak, aby poskytl průřez všemi nejžádanějšími a nejzajímavějšími tématy, která SVJ a BD řeší.

Odpovědnost statutárních zástupců opět zaplnila sál

Letošní cyklus zahajovalo téma Odpovědnost členů statutárních orgánů SVJ a BD. Účast téměř stovky zájemců o dané téma ukázala, nejen nakolik je zvolená problematika aktuální pro bytové domy, ale také jak potřebný je vzdělávací program pro ty, kteří se o domy starají z pozice svého členství ve statutárních orgánech SVJ a BD.

Akademie se dále rozrůstá

Za dobu své relativně krátké činnosti dokázala Akademie zorganizovat 28 odborných seminářů v osmi městech České republiky. Přednášek se zúčastnilo skoro 2 000 účastníků, mnozí z nich opakovaně prošli různá témata.

V letošním roce lze očekávat nejen nárůst počtu seminářů, ale i otevření nových destinací.

Přednášet vám opět budou špičkoví odborníci se znalostmi z praxe

Přibývájí nejen nová místa a témata. Rozrostl se také počet lektorů. V rámci jarního cyklu seminářů pro vás bude témata zpracovávat a prezentovat již více než desítka spolupracujících odborníků z různých oblastí provozu a správy bytového domu.

Vzdělávacímu programu České společnosti pro rozvoj bydlení, který je organizován za podpory Domu plných úspor, o.p.s. ve spolupráci se Sdružením nájemníků ČR, byla pro rok 2017 udělena záštita Státního fondu rozvoje bydlení. Posilujícím faktorem je i zapojení dalších velkých bytových družstev v rámci České republiky a účast jejich odborníků na vybraných tématech Akademie.

V současné době také finišuje příprava vydání nejzajímavějších přednášek z loňského roku v tištěné podobě, kterou zpracovává hlavní mediální partner Akademie – Okolobytu.cz.

Více můžete i vy sledovat a na jednotlivé semináře se registrovat na www.akademiebd.cz.

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.