Svolání schůze SVJ? Řešením je per rollam

20 května, 2020
Veronika Pavlisová

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Fungování bytového domu v době omezeného setkávání? Nic jednoduchého. Čeká vás revitalizace, je před vámi nutná oprava nebo potřebujete změnit stanovy?

Existuje řešení. Jmenuje se „per rollam“ neboli korespondenční hlasování. Díky němu se chod bytového domu nezastaví a vy zajistíte správné hlasování i bez nutnosti svolní schůze za přítomnosti členů SVJ. Korespondenční hlasování má ovšem svá přesná pravidla a s tím spojená úskalí.

Připravili jsme proto webinář na téma korespondenční hlasování v SVJ a pro vás máme připravený jeho záznam, který zakoupíte na www.knihovnaBD.cz.

Webinář byl připraven ve spolupráci s portálem www.SVJpravnik.cz.

 

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.