První podzimní seminář Akademie pro bytové domy již v září

24 srpna, 2020
Veronika Pavlisová

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Akademie pro bytové domy pro vás na podzimní sezónu připravila vzdělávací semináře. Ten první můžete navštívit již za necelý měsíc. Semináře jsou jedinečné tím, že přestože na nich přednáší vysoce kvalifikovaní odborníci z oblasti práva a bydlení, jsou pro všechny registrované účastníky zdarma. Přijďte zjistit, jak řešit problémy, se kterými se ve vašem bytovém domě setkáváte téměř denně.

Paragrafy v bydlení

23. září 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Soužití v bytovém domě je vždy o citlivém hledání kompromisů. Je možné se ale nějak bránit, když dohoda není možná? Přijďte o vašich problémech diskutovat s odborníky na problematiku bytových domů. V moderované diskuse budou na dotazy odpovídat právníci zaměřující se na SVJ a BD a odborníci se specializací na správu bytových domů.

Všechno, co potřebujete vědět o centrálním zdroji vytápění v Praze

8. října 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Bydlíte v Praze a váš dům je napojený na centrální zdroj tepla? Chtěli byste vědět, jak můžete spotřebu tepla z CZT ovlivnit, které z informací kolujících o vytápění z CZT, jsou mýtus a které jsou skutečná fakta? Navštivte náš seminář, který tentokrát pořádáme ve spolupráci se společností Pražská Teplárenská a.s., získejte zajímavé informace a zeptejte se odborníků na všechno, co vás ve vztahu k dodávkám tepla z CZT v Praze opravdu zajímá.

Nové předpisy ke snížení energetické náročnosti bytových domů

11. listopadu 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Na tomto semináři se zaměříme na změny v předpisech pro měření a rozúčtování spotřeby tepla a vody. Seminář proběhne formou moderované diskuse. Diskutovat budou odborníci na legislativu a profesionálové z praxe. Přijďte se přesvědčit, zda jste ve vašem bytovém domě na legislativní změny správně připraveni.

Legislativa bydlení

9. prosince 2020; 16.00–19.00 hod., Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)

Náš pravidelný seminář pořádaný spolu s městskou částí Praha 9 shrnuje nové a připravované změny v zákonech, které se dotýkají bydlení v bytových domech. Účastníkům semináře budou podány aktuální informace k legislativě bydlení doplněné o nová výkladová stanoviska. Obsah bude soustředěn na oblast bytového spoluvlastnictví a bytová družstva z pohledu členů statutárních orgánů bytových korporací. Součástí semináře bude i přehled základních právních předpisů pro oblast působení SVJ a BD.

 

Prvních tři semináře se konají v Nadaci ABF v horní části Václavského náměstí. Čtvrté setkání se uskuteční již tradičně na Městské části Prahy 9. Semináře začínají od 16:00 a prezence se návštěvníkům otevírá od 15:45. Semináře jsou pro registrované účastníky zdarma.

Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz.

Informace o seminářích můžete získat také e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 821 831.

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.