On-line webinář Akademie BD. Jak vyhodnotit nabídku a vybrat zhotovitele výměny výtahu

14 února, 2020
Veronika Pavlisová

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 3. 3. 2020 od 18 hodin ve vašem PC nebo notebooku.

Jak vyhodnotit nabídku a vybrat zhotovitele výměny výtahu

Poslali jste zadání dodavatelům výtahu? Čeká vás výběr a vyhodnocení nabídek? Na našem webináři s vámi tentokrát projdeme krok za krokem celým procesem vyhodnocení nabídek a výběrem dodavatel. Ukážeme vám na co si při výběru dát pozor, čeho se vyvarovat a jak hodnotit a podle čeho. Prozradíme vám i jaká jsou, nebo mohou být úskalí samotné realizace. Webinářem vás provede Rafael Tyml ze společnosti KONE. Přihlásit se můžete ZDE.

Co je webinář?

Podívejte se, jak naše webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Abychom mohli během webináře odpovídat na vaše připravené dotazy, omezili jsme počet připojených návštěvníků.

Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz. Informace o seminářích můžete získat také e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 821 831.

Zajímají vás již realizované webináře?

Sezónu webinářů rozjíždíme již po třetí. Záznamy z uplynulých akcí pro vás máme ke stažení na webu www.KnihovnaBD.cz:

Všechno co potřebujete vědět o centrálním zdroji vytápění v Praze

Technologie v bytovém dome

Odpovědnost statutárních orgánů SVJ

Jak revitalizovat bytový dům s dotací IROP

Rozvody vody a odpadů v bytovém domě

Definice a užívání společných částí bytového domu

Řízení zasedání shromáždění vlastníků

Jak pořídit výtah do domu, kde dosud není

 

 

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.