O povinnosti dálkových odečtů s předsedou představenstva SBD Praha Mgr. Martinem KrohemNová témata webinářů Akademie pro bytové domy

19 listopadu, 2020
Veronika Pavlisová

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.

Modernizace bytových domů – balkony a lodžie

  • 24. listopadu v 18:00 v počítači u vás doma

Čeká vás rekonstrukce lodžií nebo balkónů? Chtěli byste lodžie prodloužit nebo nainstalovat zasklení? Pak je tento seminář právě pro vás. Budeme se věnovat:

  • modernizaci lodžií a balkónů,
  • prodlužování lodžií,
  • zasklívání lodžií a balkonů.

Potkejte se s odborníky z praxe, poslechněte si, jak celý proces kolem modernizace balkonů a lodžií probíhá a zeptejte se na otázky, které se týkají vašeho konkrétního domu. O balkonech a lodžiích budeme hovořit ze všech úhlů pohledu. Dozvíte se tak informace o legislativě, schvalovacích procesech, přípravě i realizaci. Webinář proběhne formou moderované diskuse za účastí odborníků ze společností zabývající se vším kolem modernizace balkonů a lodžií a právníka, který se věnuje legislativě kolem bytových domů.

Nové předpisy ke snížení energetické náročnosti bytových domů

  • 25. listopadu v 18:00 v počítači u vás doma

Na tomto webináři se zaměříme na změny v předpisech pro měření a rozúčtování spotřeby tepla a vody. Webinář proběhne formou moderované diskuse. Diskutovat budou odborníci na legislativu a profesionálové z praxe. Přesvědčte se, zda jste ve vašem bytovém domě na legislativní změny správně připraveni.

Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz. Informace o seminářích můžete získat také e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 821 831.

Zajímají vás již realizované webináře?

Záznamy z uplynulých akcí pro vás máme ke stažení na webu www.KnihovnaBD.cz:

Všechno co potřebujete vědět o centrálním zdroji vytápění v Praze

Technologie v bytovém dome

Odpovědnost statutárních orgánů SVJ

Jak revitalizovat bytový dům s dotací IROP

Rozvody vody a odpadů v bytovém domě

Definice a užívání společných částí bytového domu

Řízení zasedání shromáždění vlastníků

Jak pořídit výtah do domu, kde dosud není

Korespondenční hlasování – „Per rollam“

 

Máme kvůli směrnici o EED povinnost zavést dálkový odečet energií? Je to jen loby firem nebo výmysl Evropské unie? Poslechněte si odpovědi na vaše nejčastější dotazy o dálkovém měření.

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Modernizace bytových domů – balkony a lodžie

Modernizace bytových domů – balkony a lodžie

Čeká vás rekonstrukce lodžií nebo balkónů? Chtěli byste lodžie prodloužit nebo nainstalovat zasklení? Připravili jsme pro vás seminář, který proběhne v listopadu v Praze. Připravte se na následující sezonu včas.