Knihovna pro obyvatele bytových domů má stále otevřeno

16 dubna, 2020
Veronika Pavlisová

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Naše knihovna pro obyvatele bytových domů má stále otevřeno. A co víc? Velkou část informací si můžete nyní stáhnout levněji nebo zcela zdarma.

Knihy, časopisy a webináře

V Knihovně najdete nejen manuál pro SVJ plný praktických příkladů a vzorů dokumentů, ale i časopisy plné zkušeností, návodů a dobrých rad a několik záznamů zajímavých webinářů. Ať už řešíte revitalizaci, výtahy, výměnu stoupaček, potíže s dlužníky, odpovědnost členů statutárních orgánů SVJ, patálie se správou nebo jiné právní zapeklitosti, přijďte si k nám pro odpovědi

Kam pro radu?

Chystáte se na revitalizaci domu? Nebo vás trápí sousedské spory a potřebujete služby právníka? Máme pro vás rubriku služby. Zde můžete například získat zdarma dokument, který vám pomůže při rozhodování před tím, než se pustíte do revitalizace domu.

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.