O povinnosti dálkových odečtů s předsedou představenstva SBD Praha Mgr. Martinem KrohemAktuální režim Akademie pro bytové domy

18 března, 2020
Veronika Pavlisová

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Mrzí nás to, ale všechny jarní semináře Akademie pro bytové domy jsou v tuto chvíli ohroženy. Květnový a červnový semináře zatím nerušíme a budeme vás informovat podle aktuální situace. Co však je již nyní pro vás k dispozici? Prohlídněte si www.KnihovnaBD.cz či využijte z některých našich služeb.

Webináře – lektor u vás doma

Během naší malé odmlky u seminářů můžete využít databázi se záznamy již uplynulých webinářů. Všechny je najdete na stránkách www.KnihovnaBD.cz. Mezi ty nejoblíbenější patří Odpovědnost statutárních orgánů SVJ či Definice a užívání společných částí bytového domu. Některé vybrané webináře můžete získat také zdarma.

Aktuálně také připravujeme nová témata pro další webináře. O termínech a tématech vás budeme informovat prostřednictvím e-magazínu.

On-line publikace

Další možností je také získat vybrané publikace ve formátu pdf, který vám bude zaslán do e-mailové schránky. Ve spolupráci s redakcí Okolo bytu jsem pro vás například připravili možnost zakoupit aktuální číslo nejnovějšího tištěného magazínu Okolo bytu. Další, obsáhlejší publikace, je Manuál předsedy SVJ – Elektronická kniha. V knize najdete logicky roztříděné a popsané všechny kroky od založení SVJ přes stanovy, domovní řády, svolávání shromáždění, rozhodovací procesy, zápisy, komunikaci s dlužníky až po sousedské spory.

Kam pro radu?

Chystáte se na revitalizaci domu? Nebo vás trápí sousedské spory a potřebujete služby právníka? Máme pro vás rubriku služby. Zde můžete například získat zdarma dokument, který vám pomůže při rozhodování před tím, než se pustíte do revitalizace domu. Také nabízíme služby bezplatné právnické on-line poradny.

Máme kvůli směrnici o EED povinnost zavést dálkový odečet energií? Je to jen loby firem nebo výmysl Evropské unie? Poslechněte si odpovědi na vaše nejčastější dotazy o dálkovém měření.

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.