Akademie pro bytové domy má do začátku prázdnin nabitý program. Co vás ještě čeká?

13 května, 2019
Veronika Pavlisová

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Semináře a webináře Akademie pro bytové domy jsou v plném proudu. Navštívit můžete jak tradiční semináře, se kterými Akademie přijíždí i do regionů mimo Prahu, tak novinku loňského roku on-line semináře, tzv. webináře.

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP

NÁCHOD – 21. 5. 2019 od 16.00 hod. v hotel U Beránka (Masarykovo náměstí 74)

VYSOKÉ MÝTO – 23. 5. 2019 od 16.00 hod. na Gymnázium Vysoké Mýto, (nám. Vaňorného 163)

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný? Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již tento rok v listopadu. Jak vše stihnout a na co si dávat pozor? Přijďte se poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů. Na dotazy účastníků budou odpovídat odborníci z oblasti projekční přípravy, dotací, stavebních materiálů i realizace. Účastníci se tak seznámí s celým procesem revitalizace od záměru až po kolaudaci stavby.

Webináře

Technologie v bytovém domě – 22. 5. 2019 od 18:00

Uvažujete o solárních panelech, vlastní plynové kotelně nebo tepelných čerpadlech? Jaké technologie by v budoucnu neměly ve vašem bytovém domě chybět? Seznámíme vás s technologiemi, které se postupně objevují v bytových domech a k budoucnosti vytápění a přípravě teplé vody zcela jistě patří.

Dozvíte se také, z čeho se vlastně skládá cena za teplo, jak poznáte, který zdroj tepla je pro bytový dům nejvhodnější nebo jaké jsou hlavní cesty vedoucí k úsporám tepla.

Pokud vás informace o technologiích v bytových domech zajímají, zaregistrujte se, 22. května 2019 v 18:00 hod. si uvařte kávu a připojte se k našemu webináři. Získáte cenné informace v pohodlí domova a zcela zdarma.

Údržba a provoz výtahu v bytovém domě – 4. 6. 2019 od 18:00

Výtah v bytovém domě bereme jako samozřejmost a dokud jezdí, nevěnujeme mu pozornost. Stačí ovšem jednodenní výpadek a hned pochopíme, jak důležitá součást domu to ve skutečnosti je.

Co všechno musíte mít v pořádku, aby byl provoz výtahu bezpečný a neohrožoval životy obyvatel domu? Jak často se provádí revize a kontrolní zkoušky? Jaké jsou trendy v oblasti servisu výtahů? Jak může výtah předpovídat závady které ještě nevznikly a ušetřit tím majitelům spoustu peněz.

To vše se dozvíte na našem webináři, který se uskuteční 4. června 2019 od 18:00 ZDARMA přímo ve vašem počítači.

Poslední šance na modernizaci s dotací IROP

Webinář na téma Poslední šance na modernizaci s dotací IROP se uskutečnil již v dubnu. Zhlédnout ho můžete ZDE.

 

O připravovaných akcích najdete veškeré informace na webu www.AkademieBD.cz. Počet míst na seminářích i webinářích je omezen, proto doporučujeme abyste se registrovali včas. Registraci můžete provést elektronicky na stránkách www.AkademieBD.cz nebo e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz.

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.