Novinky z oblasti bytových domů přímo do vaší schránky. Předplaťte si magazín Okolo bytu

5 min. čtení · z praxe ·

Jak ušetřit za vytápění? Co předchází rekonstrukci? Jak řešit problematické sousedské vztahy? To je jen slabý výčet témat, o kterých jste se mohli více dozvědět v magazínu Okolo bytu. Chcete každý čtvrtrok najít informace pro SVJ, bytová družstva a obyvatele bytových domů přímo ve vaší schránce? Předplaťte si magazín Okolo bytu na novou sezónu 2020.

Co v magazínu naleznete?

Magazín Okolo bytu vychází od roku 2012. V rámci projektu Okolobytu.cz doplňuje elektronicky publikované články, diskusní fórum a e-letter. Je založený především na spolupráci s odborníky, a to z oblasti práva, technologií, financí apod. „Díky diskusnímu fóru, které je na webu Okolobytu.cz, snadno víme, co lidé právě řeší, tak se snažíme dohledat a informovat o klíčové problematice a tato témata pak přednostně zpracováváme,“ vysvětluje jeden z postupů při zpracování témat šéfredaktorka Dominika Bučková.

Kde časopis objednáte?

Odběr časopisu formou ročního předplatného si lze objednat na stránkách www.knihovnabd.cz. V internetovém obchodě Knihovna pro bytové domy najdete kromě Okolo bytu také další tištěné publikace, elektronické knihy a videa z webinářů Akademie pro bytové domy.

Nezmeškejte aktuální informace a komentáře nejzajímavějších diskusí

„Každý měsíc v redakci vychází e-letter Okolo bytu, který je zasílán zdarma do e-mailových schránek odběratelů. Do e-letteru vybíráme nejživější vlákna z diskuse a necháme je okomentovat do detailů odborníkem. Čtenáři se tak dozví komplexněji o celé problematice,“ vysvětluje Dominika Bučková a pokračuje: „Součástí e-letteru jsou také exkluzivní články vytvořené pouze pro elektronický magazín, ale i souhrn nejčtenějších textů z webu Okolobytu.cz.“ K e-letteru se přihlásíte na: www.okolobytu.cz/e-letter.

Manuál pro předsedu SVJ

V knize Manuál předsedy SVJ najdete logicky roztříděné a popsané všechny kroky od založení SVJ přes stanovy, domovní řády, svolávání shromáždění, rozhodovací procesy, zápisy, komunikaci s dlužníky až po sousedské spory. Naučte se porozumět společnému vlastnění majetku jednoduše, přehledně a srozumitelně.

Knihu můžete zakoupit na www.knihovnabd.cz. Na výběr máte ze dvou variant – knihu si zakoupíte buď v elektronické podobě, nebo jako knihu papírovou, kterou vám zašleme poštou. Na stránkách je i ukázka z knihy, takže nekoupíte „zajíce v pytli“ a můžete si ověřit, že je v knize skutečně vše, co potřebujete, neznáte nebo si potřebujete oživit, a to přehledně a na jednom místě.

Další podobné články

Vybíráme varnou deskou. Z jakých typů máte na výběr?

Jedna z nejdůležitějších věcí v kuchyni? Jednoznačně je to varná deska. Při jejím výběru máte na výběr z více typů. Mezi spotřebiteli převládá především snaha o minimální spotřebu energie. Který je pro vás ten nejvhodnější?

Výpověď z nájmu pro finanční obtíže spojené s pandemií,…

Jestliže nájemce či osoby s ním žijící přijdou v důsledku pandemie vyvolané nemocí COVID-19 o příjmy, může to vést k tomu, že nebudou mít na placení nájemného. Jaké možnosti v takovém případě mají? Jak může naproti tomu postupovat pronajímatel?
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter