Webinář I Výtah v bytovém domě – praktické tipy, jak si usnadnit provoz i modernizaci

Spolehlivý výtah ušetří v bytovém domě spoustu námahy a starostí. Poradíme vám, na co se zaměřit při provozu, jak vhodnou údržbou prodloužit životnost zařízení i jak díky moderním technologiím správu výtahu zefektivnit a zjednodušit. Řekneme si také, kdy je nejvyšší čas na částečnou modernizaci nebo úplnou výměnu výtahu a jak ji co nejlépe zvládnout.

Nečekejte a zaregistrujte se již dnes! Tento webinář nabídne nejen cenné informace, ale i praktické rady, které můžete okamžitě aplikovat ve vašem bytovém domě. Podívejte se pod pokličku realizace a provozu výtahů a přijďte se zeptat na všechno, co vás v souvislosti s výtahy zajímá. Našimi hosty budou zkušení odborníci ze společnosti Schindler CZ.

Kdy: Datum a čas: 9 dubna 2024, od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena: Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: Milan Kühr, oblastní vedoucí servisu a Martin Starý, odborný garant modernizací ze společnosti Schindler CZ

 

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Registrace skončila