Spokojení zákazníci se na nás obracejí s žádostí o pomoc

19 března, 2021

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Během více než dvacetiletého působení na českém trhu jsme již odstraňovali škody po požárech, vodovodních haváriích či po povodni v nemovitostech ze všech koutů Česka. Máme za sebou sanace bytů, rodinných domů i firemních objektů, ale také škol, úřadů a dalších nemovitostí. Zasahovali jsme už i na mnoha zajímavých místech, jako je elektrárna nebo třeba panelový dům se čtyřiceti poškozenými byty.

Ne vždy je snadné se dostat k poničeným konstrukcím, vysušit například místnost s podlahovým vytápěním nebo zbavit nečistot halu s drahými výrobními technologiemi. Víme ale, že každá zkušenost nás posouvá o krok dál a učí nás překonávat nové překážky. Ke své práci se snažíme za všech okolností přistupovat zodpovědně. O to více nás pak potěší, když se setkáme se slovy upřímné chvály či s oceněním rychlosti a pečlivosti při zásahu. Každý spokojený zákazník je pro nás hnacím motorem – jistotou, že naše práce má smysl.

Nenadálá událost na Silvestra v pražském bytě
V lednu nás oslovil majitel nemovitosti, kterému jsme již před nedávnem pomáhali řešit škody po vodovodní havárii. V jeho bytě na Praze 2, který nyní obývají nájemníci, došlo poslední den loňského roku k havárii stoupaček. Voda vytopila velkou část místností a poškodila konstrukce i vybavení bytu. Vzhledem k dobrým zkušenostem s MIBAGem majitel bytu neváhal a obrátil se opět na naše techniky.

Rychlý zásah zamezil dalším škodám
Přestože si havárie potrubí vyžádala poškození elektroinstalace, malby, omítek i parket, díky pohotové reakci majitele bytu bylo možné ještě hodně zachránit. Naši technici navrtali do stropů provzdušňovací otvory a pomocí rozvodů vzduchu a středotlaké turbíny s podporou ventilátorů a vysoušečů veškeré mokré zdivo důkladně vysušili. Po oškrábání malby ošetřili stavební konstrukce nátěrem, který zamezuje vzniku plísně. V místnostech bylo poté možné opět opravit všechny poškozené omítky a nově vymalovat.
Díky bohatým zkušenostem techniků a vhodně vypočítané kapacitě vysoušení se dokonce v bytě podařilo zachránit dřevěné parkety, které bylo nutné pouze renovovat. Po třech týdnech intenzivních prací tak nájemníci mohli začít využívat opět všechny místnosti v bytě.

Nenechávejte vysoušecí práce na později
Snad každý z nás doma zažil nějakou tu vodovodní havárii nebo jinou obdobnou situaci. Ve chvíli, kdy stojíme před rozhodnutím, jak problém řešit, často čelíme nutkání se do všeho pustit sami. To se ale ne vždy vyplácí. Z mnoha prací, které se na první pohled jeví jako rutinní činnost, se nakonec vyklube komplikovaná situace, kterou je nutné řešit komplexněji. A nejinak je tomu mnohdy i v případě odstraňování škod po povodni či vodovodní havárii.
Nejúčinnějším řešením sanace zdiva není vždy jen prosté vyvětrání místnosti. Pokud poškozené prostory včas a důkladně nevysušíte, zvyšujete tím riziko vzniku nepříjemného zápachu a plísní. A možná vás překvapí, že poškozený nábytek a navlhlé věci není vždy nutné vyhodit. S každým dnem, kdy odkládáte přivolání odborné pomoci, však o možnost zachránit další část svého majetku přicházíte.

Vysoušecí práce provádíme po celé České republice
Pokud tedy právě nyní stojíte před rozhodnutím, jak řešit nepříjemnou situaci po povodni či vodovodní havárii, kontaktujte nás. V rámci našich poboček v Praze, Brně, Liberci a Šumperku pomáháme zákazníkům se sanací nemovitostí po celé České republice. Rádi pomůžeme i vám co nejefektivněji postupovat a rychle odstranit vzniklé škody.

Další podobné články

Vyznejte se ve vysavačích. Víme, který je pro vás ten pravý

Vyznejte se ve vysavačích. Víme, který je pro vás ten pravý

Druhů vysavačů na trhu přibývá a vyznat se v nich není snadné. Zvolíte sáčkový, nebo bezsáčkový? Je pro vás vhodnější klasický podlahový vysavač, nebo je lepší tyčový? A co takhle robotický vysavač? Máme pro vás přehled funkcí, výhod i nevýhod.

Lednice – poskládejte v ní potraviny správně

Lednice – poskládejte v ní potraviny správně

Rajčata a paprika do šuplíků, šunku do dvířek – vyjmenovali jsme právě sestavu z vaší kuchyně? Tak zpozorněte, protože ukládáte potraviny do lednice špatně. Uchovávání potravin má svá pravidla, která mají vliv na jejich čerstvost a kvalitu.