Bezplatné služby pro SVJ a BD usnadňují rozhodování

14 června, 2019

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Řešíte rekonstrukci bytového domu, financování nebo potřebujete například právní pomoc? To všechno stojí spoustu peněz. Přesto je, při troše hledání, možné získat mnoho informací zdarma. Řada dodavatelů dnes nabízí různé základní služby, posouzení, a dokonce i jednoduché právní poradenství zcela bezplatně. Tak proč toho nevyužít.

My jsme pro vás takové služby začali vyhledávat a umisťujeme je nově do sekce služby na portále www.dumplnyuspor.cz. V tuto chvíli tak u nás najdete například bezplatnou právní poradnu, studii revitalizace bytového domu, termovizní měření pro odhalení tepelných mostů, posouzení stavu výtahu nebo bezplatný návrh financování.

Další bezplatné a užitečné služby pro vás připravujeme ve spolupráci s odbornými partnery z Akademie pro bytové domy. Věříme, že vám dostatek informací může pomoct lépe se rozhodnout před tím, než se pustíte do nákladných investic nebo objednáte placené služby.

Další podobné články

Vyznejte se ve vysavačích. Víme, který je pro vás ten pravý

Vyznejte se ve vysavačích. Víme, který je pro vás ten pravý

Druhů vysavačů na trhu přibývá a vyznat se v nich není snadné. Zvolíte sáčkový, nebo bezsáčkový? Je pro vás vhodnější klasický podlahový vysavač, nebo je lepší tyčový? A co takhle robotický vysavač? Máme pro vás přehled funkcí, výhod i nevýhod.

Lednice – poskládejte v ní potraviny správně

Lednice – poskládejte v ní potraviny správně

Rajčata a paprika do šuplíků, šunku do dvířek – vyjmenovali jsme právě sestavu z vaší kuchyně? Tak zpozorněte, protože ukládáte potraviny do lednice špatně. Uchovávání potravin má svá pravidla, která mají vliv na jejich čerstvost a kvalitu.