Pražská energetika, více než dodavatel energií

5 min. čtení · Elektro · Ohřev teplé vody ·

Již více než rok Pražská energetika (PRE), přední dodavatel elektrické energie a plynu, poskytuje širokou nabídku nadstavbových energetických služeb. Snažíme se, abychom byli pro naše zákazníky nejen zajímavým dodavatelem energií, ale i společností, na kterou se můžete obrátit také v jiných energetických oblastech. Naše portfolio služeb je opravdu široké a různorodé a my pevně věříme, že jej využijete vy nebo vaše bytové družstvo.

 

Elektroinstalační práce

Díky kvalifikovaným pracovníkům a technickému zázemí zajistíme rychle a za příznivou cenu veškeré činnosti související s dodávkou elektřiny. Obnovujeme dodávku, zřizujeme nebo rekonstruujeme odběrná místa pro přímé i nepřímé měření elektrické energie, rekonstruujeme hlavní domovní vedení a bytové rozvody. Vyřídíme také potřebné formality při jednání s příslušným distributorem elektřiny.

 

Instalace a servis osvětlení

Zhodnotíme energetickou náročnost stávajícího osvětlení a navrhneme nové řešení včetně ekonomické efektivnosti a investičních a provozních nákladů. Samozřejmostí je následná realizace projektu na klíč. Dále nabízíme revize a opravy osvětlení a poradenství v oblasti řízení a regulace osvětlení.

 

1 instalace

 

Prodej akumulačních kamen, přímotopů a bojlerů

Elektrotepelná zařízení různých značek prodáváme v naší prodejně v Jungmannově ulici, Praha 1, kde si můžete výrobky prohlédnout, popř. i vyzkoušet. U vybraných zařízení zajišťujeme i montáž a demontáž, vč. odvozu a ekologické likvidace.

 

Instalace a servis tepelných čerpadel

Realizujeme výstavbu tepelných čerpadel jak pro rodinné tak pro bytové domy dle požadavků zákazníků. V nabídce máme pouze kvalitní prověřené výrobky a poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 

Termovizní měření budov a elektrických zařízení

Pomocí bezkontaktního termovizního měření jednoduše a efektivně lokalizujeme tepelné úniky v různých částech panelových a bytových domů, rozvodů tepla a TUV. Kromě budov měříme termovizí i bezpečnost elektroinstalace, závady klimatizace, ventilace a vytápění.

 2 termovize

 

Instalace kondenzačních plynových kotlů

Zajišťujeme komplexní řešení pro vytápění bytů, domů i nebytových prostor. Zpracujeme prvotní analýzu a studii proveditelnosti, zhotovíme projektovou dokumentaci, pomůžeme s financováním a výstavbou zařízení a následně zajistíme provoz, servis a údržbu celého systému.

PREmobilita – Nabízíme komplexní řešení dopravy. Prodáváme a půjčujeme elektrokola, poskytujeme dlouhodobý pronájem elektromobilů a plug-in hybridů, budujeme veřejnou i neveřejnou nabíjecí infrastrukturu na klíč a zajišťujeme repase baterií do elektrokol.

Energetické analýzyZpracujeme energetické analýzy certifikovanými energetickými specialisty s osvědčením od MPO ČR podle aktuálních předpisů a norem. V rámci této služby jsme schopni zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy (PENB), energetický audit a energetický posudek.

Bližší informace a kompletní nabídku energetických služeb od PRE naleznete na www.premereni.cz/sluzby. tel.: 733 143 143, e-mail: servis.prem@pre.cz

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Potřebujete pauzu? Napusťte si vanu

Pobyt v teplé lázni podle odborníků uvolňuje stres i napětí. Stačí, když si do vany plné příjemně nahřáté vody přidáte vhodně zvolenou směs bylin, a do pohody se dostanete během chvíle. Koupele mají samozřejmě své kouzlo i na jaře, zvlášť během…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter