700 obchodů na jednom místě nabytek.Sousedé.cz

700 obchodů na jednom místě nabytek.Sousedé.cz

20 září, 2017

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Ať už bydlíte v bytě, nebo v domě. Máte zahradu či jen pidipředzahrádku. Jistě si rádi své bydlení zvelebujete. Potřebujete nový nábytek? Lampu, dekorace, čekáte miminko a chcete si zařídit pokojíček celý v růžové barvě? Se vším vám nyní na jednom místě pomůžou Sousedé.cz.

Sousedé.cz je největší portál pro správu SVJ a BD. Od jara 2017 je to také realitní portál s hodnocením lokalit od lidí, kteří v daném místě bydlí. A nyní přináší celou řadu výhodných služeb pro všechny své uživatele a nejen je.

V září jsme pro vás připravili další vychytávku – Nábytek.Sousedé.cz – podívejte se, co vše vám v domácnosti chybí, jaký pokoj byste chtěli oživit, která židle už je tři roky zralá na výměnu a kolik už máte splasklých polštářků na gauči. Už máte nákupní seznam připraven?

Co zde všechno najdete

  • nabídku ze 700 obchodů, tzn. více než 550 000 přehledně uspořádaných produktů pro vaše pohodlí! (Psst, věděli jste, že můžete vyhledávat podle barvy? Ideální!) Už nemusíte složitě hledat na Google nebo Seznamu, vše máte v jednom katalogu, ze kterého se jedním kliknutím dostanete do obchodu, ve kterém vše nakoupíte.

Podívejte se, jak se nám katalog povedl a jak je snadné v něm hledat a najít.

Máte rádi výhodné nabídky? Pak tu máme ještě něco navíc.

V září jsme pro uživatele portálu Sosuedé.cz také spustili sekci Služby, ve které neustále přibývají výhodné nabídky od našich partnerů. Najde si tam své každý, ať už obyvatel domu, nebo předseda SVJ. Registrace do webu Sousedé.cz je zdarma, takže pokud ještě nejste u nás, je snadné to dohnat. Najdete zde například slevy v desítkách procent, nebo doplňkové služby zdarma. Třeba advokáta 1+1 zdarma, nebo slevu na energie 20%. Nechybí i takové věci jako výhodná nabídka metodiky stanov SVJ, BD, nebo výhodné úvěry pro celé domy.

Je toho vážně moc co ve službách najdete. Podívejte se na naše akční nabídky.

Další podobné články

Kdy musíte strpět vstup do svého bytu

Vlastníkovi bytové jednotky může v různých situacích vzniknout povinnost vpustit do své bytové jednotky cizí osobu. I když má ze zákona vlastník k bytové jednotce výlučné dispoziční právo, je toto v zákonem vyjmenovaných případech omezeno.

Vyznejte se ve vysavačích. Víme, který je pro vás ten pravý

Vyznejte se ve vysavačích. Víme, který je pro vás ten pravý

Druhů vysavačů na trhu přibývá a vyznat se v nich není snadné. Zvolíte sáčkový, nebo bezsáčkový? Je pro vás vhodnější klasický podlahový vysavač, nebo je lepší tyčový? A co takhle robotický vysavač? Máme pro vás přehled funkcí, výhod i nevýhod.

Lednice – poskládejte v ní potraviny správně

Rajčata a paprika do šuplíků, šunku do dvířek – vyjmenovali jsme právě sestavu z vaší kuchyně? Tak zpozorněte, protože ukládáte potraviny do lednice špatně. Uchovávání potravin má svá pravidla, která mají vliv na jejich čerstvost a kvalitu.