Vztahy a právo mezi obyvateli v bytovém domě

Soužití v bytovém domě je poměrně komplikovaná disciplína. Ve většině bytových domů se najde někdo nebo něco, co nás „obtěžuje“, nebo nám alespoň znepříjemňuje život. Kde je ovšem hrance mezi obtěžováním a svobodou projevu? Lze právně postihnout nevhodné chování? Kam se mám, jako vlastník bytu obrátit, pokud hledám řešení sousedského sporu? Pomůže mi výbor SVJ nebo se musím rovnou obrátit na policii nebo soud?

Podobné otázky jsme řešili na našem webináři naposledy před více než rokem. Proto jsme se rozhodli opět pozvat JUDr. Marka Novotného, který se na právo v oblasti bydlení specializuje a probrat s ním jaké máme možnosti řešení v konkrétních případech, které nám můžete i vy během webináře posílat formou dotazů.

Kdy: Webinář se uskuteční 27. června 2023 od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena: Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: JUDr. Marek Novotný, advokát, externí pedagog a lektor, autor komentářů

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Registrace

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pouze pro komunikaci ohledně webinářů, seminářů a zasílání našeho elektronického magazínu.
Vaše údaje jsou v bezpečí.