Nové technologie prodlužování lodžií - prodloužení suchou cestou

04 listopadu, 2023

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Ztratili jste část lodžie nebo balkónu kvůli zateplení vašeho bytového domu? Máte přání proměnit vaše lodžie v útulnou „terasu“ a získat tak nový, plnohodnotný prostor pro vaše bydlení? Pak je záznam tohoto webináře přímo pro vás.

Prodloužení lodžií se stává dalším trendem, zejména po renovaci a zateplení většiny bytových domů. Na jaře jsme se zaměřili na zvětšení lodžií, především z hlediska přípravy a řešení různých úskalí, které mohou při plánování úpravy lodžií nastat. Nyní bychom vám rádi představili možnosti, které prodloužení lodžie nabízí, a seznámili vás s novými technologiemi, které umožňují rozšíření lodžií převážně suchou cestou. Díky této technologii se výrazně zkracuje doba realizace, což pozitivně ovlivňuje komfort během průběhu prací a také konečnou cenu řešení.

 Pusťte si záznam webináře a objevte, jak můžete svou lodžii proměnit v prostor, který jste si vždy přáli za kratší dobu a bez náročného betonování. Pokud vás během videozáznamu cokoli napadne nebo pokud byste chtěli vědět například kolik by stály lodžie konkrétně pro váš dům, můžete se na našeho hosta obrátit přímo josef.senk@alumistr.cz

Další články