Logo DPU Zpět na výpis služeb

Rozšíření lodžií nebo nové balkony? Nové místo pro cokoli

Dopřejte si více prostoru a pohodlnější bydlení

Uvažujete o rozšíření lodžií, renovaci nebo výměně balkonů a nevíte, jestli by se daly právě na vašem bytovém domě realizovat? Ozvěte se nám – projdeme s vámi celý proces z praktické stránky, abyste se v problematice lodžií a balkonů lépe zorientovali a mohli se správně rozhodnout.

S čím vám pomůžeme zcela zdarma

  • Poskytneme bezplatnou a nezávaznou vstupní konzultaci
  • Navrhneme optimální řešení s odhadem nákladů
  • Navrhneme model financování

Chcete rozšíření lodžií nebo rekonstrukci balkonů realizovat? I tady vám pomůžeme

  • Připravíme projektovou dokumentaci
  • Zajistíme hladký průběh realizace

Rozšíření lodžií

Projdeme s vámi všechny důležité podklady a seznámíme vás s problematikou rozšíření lodžií po technické, vlastnické i právní stránce. Připravíme vám návrh řešení a nezávaznou cenovou nabídku.

Renovace balkonů

Naši stavební technici prohlédnou stav vašich balkonů. Pokud budou balkony vyžadovat rekonstrukci nebo kompletní výměnu, zhotovíme nabídku na optimální řešení včetně předběžné kalkulace nákladů.

A co spoluvlastníci?

Srozumitelně vám vysvětlíme, jak celý proces rozšíření lodžií nebo rekonstrukce balkonů probíhá. Pokud budete mít zájem, přijdeme nabídku na řešení prezentovat na schůzi vlastníků vašeho domu. Zodpovíme dotazy a podělíme se o zkušenosti z minulých projektů, abyste před rozhodnutím měli potřebné informace.

Dokumentace, povolení, razítka

Jakmile si z naší nabídky vyberete nejvhodnější revitalizační opatření, připravíme projektovou dokumentaci, v níž specifikujeme vše do nejmenšího detailu. Máme rozsáhlé zkušenosti s byrokratickými postupy v souvislosti s revitalizacemi domů – zajistíme pro vás všechna potřebná povolení od dotčených úřadů.

Realizace s nadhledem

Pomůžeme vám zpracovat zadávací dokumentaci pro výběrové řízení na zhotovitele a připravíme smlouvu o dílo. Během realizace rozšíření lodžií nebo oprav balkonů dohlédneme na průběh prací od samého počátku až po předání díla. Výsledkem budou krásné nové lodžie či balkony bez vad a nedodělků.

Uvažujete o rozšíření lodžií, rekonstrukci nebo opravě balkonů? Ozvěte se nám. Přijedeme se k vám podívat na nezávaznou a bezplatnou konzultaci abyste se mohli lépe rozhodovat jak pokračovat dále.

 

 Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter