Webinář I Nové technologie prodlužování lodžií

Ztratili jste část lodžie nebo balkónu kvůli zateplení vašeho bytového domu? Máte přání proměnit vaše lodžie v útulnou „terasu“ a získat tak nový, plnohodnotný prostor pro vaše bydlení? Pak je tento webinář stvořen přímo pro vás.

Prodloužení lodžií se stává dalším trendem, zejména po renovaci a zateplení většiny bytových domů. Na jaře jsme se zaměřili na zvětšení lodžií, především z hlediska přípravy a řešení různých úskalí, které mohou při plánování úpravy lodžií nastat. Nyní bychom vám rádi představili možnosti, které prodloužení lodžie nabízí, a seznámili vás s novými technologiemi, které umožňují rozšíření lodžií převážně suchou cestou. Díky této technologii se výrazně zkracuje doba realizace, což pozitivně ovlivňuje komfort během průběhu prací a také konečnou cenu řešení.

 Přidejte se k nám na tomto exkluzivním webináři a objevte, jak můžete svou lodžii proměnit v prostor, který jste si vždy přáli. Nejenže se dozvíte o nejnovějších technologiích a trendech v oblasti prodlužování lodžií, ale také budete mít příležitost položit své otázky našim expertům.

Kdy: Datum a čas: 24 října 2023, od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena:Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: Josef Šenk, technický ředitel společnosti ALUMISTR SE

 

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Registrace je ukončena