Vstupní portály a okna ve společných prostorách bytových domů

Správně zvolený vstupní portál a okna ve společných prostorách přinesou svým uživatelům zajímavé benefity. Především šetří energii na vytápění a to i v jednotlivých bytech, zvyšují bezpečnost v bytovém domě a příjemně vás překvapí bezproblémovým fungováním a dlouhou životností.

Co všechno by měly vstupní portály a otvorové prvky společných prostor splňovat aby vám přinesly co největší užitek vám vysvětlíme na našem dalším webináři AkademieBD. Řekneme vám na co se zaměřit už při návrhu, vysvětlíme jaký dopad mají otvorové prvky společných prostor do vytápění jednotlivých bytů a nakonec probereme i co dělat se staršími plastovými okny, která jsou již na pokraji své životnosti a nevyhovují současným požadavkům na zateplení.

Hostem webináře bude Pavel Kašpar, technický manažer společnosti Vekra

Kdy: Webinář se uskuteční 22. listopadu 2022 od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena: Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: Ing. Pavel Kašpar, technický manažer společnosti Vekra

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Registrace

registrace skončila