Webinář I Rozúčtování tepla a teplé vody dle aktuálních změn od roku 2024

Přidejte se k nám na exkluzivní webinář, kde se ponoříme do hloubky novely vyhlášky č. 269/2015 Sb. a změn zákona 67/2013 Sb., které přinášejí klíčové aktualizace v oblasti rozúčtování nákladů na vytápění a přípravu teplé vody pro domy s byty a nebytové prostory.

Hlavní Témata Webináře:

  • Seznámení se změnami vyplývajícími z novely vyhlášky č. 269/2015 Sb.
  • Informace o změně zákona 67/2013 Sb. a jeho dopadech na poskytování plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů.
  • Novinky a požadavky evropské směrnice EED č.2018/2002, zaměřené na častější informování uživatelů o jejich aktuální spotřebě tepla a teplé vody.

 Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost získat aktuální a důležité informace, které mohou ovlivnit vaše bydlení! Přidejte se k nám a buďte v obraze ohledně nejnovějších změn v legislativě týkající se rozúčtování tepla.

Kdy: Datum a čas: 28 listopadu 2023, od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena:Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: Ing. JIří Zerzaň, odborník na měření a rozúčtování tepla a teplé vody.

 

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Registrace je ukončena