Vstupte do nového roku se Sousedy.cz

Vstupte do nového roku se Sousedy.cz

12 ledna, 2017

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Komunitní portál Sousedé.cz nabízí spoustu možností a funkcí, o kterých jste možná nevěděli, a proto přinášíme menší přehled těch nejdůležitějších z nich. Neregistrovaní uživatelé portálu mohou číst náš magazín a čerpat informace ohledně problematiky spjaté se společenstvím vlastníků jednotek, bytových družstev anebo se inspirovat zajímavými nápady, jak vylepšit své bydlení. Registrovaní uživatelé mají ovšem oproti těm neregistrovaným mnohem více výhod! O které se jedná?

Mezi ty nejzásadnější, které zvýhodňují registrované uživatele, patří zejména:

  • Možnost založit si vlastní „virtuální společenstvo“ ať už je to společenství vlastníků jednotek, bytové družstvo či skupina lidí se společnými zájmy.

Registrovaní uživatelé si mohou založit jakékoliv vlastní společenstvo a přizvat do něho ostatní členy. Ten, kdo společenstvo založí, získává automaticky i větší administrátorská práva, tzn., že může celé společenstvo spravovat a mít přehled o jeho členech.

Každé takové „virtuální společenstvo“ je zároveň diskrétní v tom ohledu, že k přidání nového člena je zapotřebí jeho předchozího schválení tímto administrátorem. Nehrozí tedy, že by sdílené dokumenty a informace, které mají být přístupné pouze omezenému okruhu lidí, viděl někdo cizí.

  • Sledovat dění z konkrétní lokality

Ti, kdo jsou zaregistrovaní, mají možnost sledovat aktuální dění v lokalitě, kterou si sami zvolí. Registrovaný uživatel si může navolit, jakou lokalitu chce sledovat a z té mu budou přicházet aktuality na jeho vlastní „zeď“.

Pokud se tedy v dané lokalitě stane něco zajímavého, ostatní uživatelé mají možnost aktualitu do dané lokality nasdílet, čímž se stane viditelná i pro všechny ostatní, kdo danou lokalitu sledují. Už vám neujde to, že ve vedlejší ulici se právě otevřelo nové kadeřnictví anebo že vaše sousedka poptává hlídání dětí.

  • Účastnit se soutěží

V rámci magazínu, který pravidelně vyhlašuje různé soutěže, mají registrovaní možnost soutěžit a získávat hodnotné ceny.

  • Komunikovat se svými sousedy jednoduše

Jednou z největších předností, proč se přidat k jedné z největších sousedských komunit v on-line prostředí je to, že díky registraci můžete posílat zprávy ostatním registrovaným uživatelům, sousedům, aniž byste na ně museli složitě shánět kontakt.

Potřebujete například vyřídit své sousedce, ať přestane poslouchat hlasitou hudbu po desáté hodině večerní, ale nevíte, jak jí to sdělit? Najděte si ji na Sousedé.cz a napište jí zprávu. Anebo potřebujete půjčit kladivo, popřípadě štafle, ale nevíte, kdo ze sousedů je má? Dejte dotaz na vaše vlastní společenství nebo do lokalit a rozhodně se nebudete trápit dlouho! V sousedství se určitě najde někdo, kdo vám rád podá „pomocnou ruku“.

  • Využívat služeb bezplatného a neomezeného úložiště

Mezi jednu z největších výhod, kterou Sousedé.cz přináší, je možnost bezplatně využívat neomezeného úložiště dat. Bezprostředně po konání schůze můžete na své „virtuální společenství“ nahrát dokumenty, které budou dostupné i těm, kdo se zúčastnit nemohli. Budete tak neustále v obraze a žádná informace vám už neunikne.

Pokud ještě váháte, jestli se přidat k „sousedům“, nezapomeňte, že veškeré služby portálu jsou zdarma. Neotálejte dlouho, počet sousedů, co se k nám již přidali, se každým dnem rapidně zvyšuje. Nebuďte „mimo obraz“. Mějte přehled o svých sousedech.

Prohlédněte si užitečné funkce portálu pro SVJ/BD Sousedé.cz

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Nová témata webinářů Akademie pro bytové domy

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na on-line formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Aktuálně se můžete hlásit hned na dvě témata, která budeme vysílat příští týden.