Světová špička v odvětví výtahů

11 května, 2018
Rafael Tyml

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

Nenechte váš výtah stárnout. Může to ovlivnit kvalitu vašeho života a hodnotu vaší budovy. Může jít dokonce i o bezpečnostní riziko. Modernizace výtahu nemusí již být stresující a časově náročný proces. Společnost KONE má pro své zákazníky program financování z vlastních zdrojů, bez účasti bank.

Nová zařízení

KONE vyniká inovativními technologiemi, které zajišťují vysoký komfort s tišším a plynulejším provozem. Standardem je eko-efektivní technologie, která řadí výtahy KONE do energetické třídy A. Je možné si vybrat z široké škály designu, který poskytuje našim zákazníkům spoustu možností. Náš design dostal několik ocenění Reddot Design Awards. KONE výtahy naleznete nejen ve dvou nejvyšších budovách v ČR, a to AZ Tower v Brně a City Tower v Praze.

Modernizace

Nabízíme širokou škálu řešení pro modernizace stávajících výtahů, pohybující se od vylepšení těch
nejmenších komponentů až po úplnou výměnu zařízení. Přizpůsobíme se téměř každému požadavku zákazníka.

Servis

Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní, profesionální a rychlý servis. Disponujeme širokou nabídkou náhradních dílů jak pro naše výtahy, tak pro výtahy konkurenčních výrobců.
24h servis KONE: 800 115 115
Tel.: 212 345 400
E-mail: informace@kone.com
www.kone.com

Další podobné články

Do moderního bytového domu jedině moderní výtah

Do moderního bytového domu jedině moderní výtah

Každý bytový dům dnes může být moderní. Zateplení, plastová okna, elektronické zvonky jsou dnes již samozřejmostí. A do moderního bytového domu patří také výtah. Co ty dnešní již umí?