Stanovy a domovní řád v SVJ

Stanovy a domovní řád jsou důležité dokumenty, které popisují vztahy a pravidla soužití vlastníků v bytovém domě. Co všechno je jejich obsahem, kvůli čemu vznikají nejčastěji spory, na co si dát při tvorbě stanov a domovního řádu pozor nebo jaká je vymahatelnost pravidel stanovených domovním řádem? O tom budeme hovořit na našem dalším webináři s JUDr. Markem Novotným, který je kapacitou v oblasti práva bydlení.

Po webináři tentokrát nebudeme moct odpovídat na vaše dotazy. Pokud nějaké dotazy na téma Stanovy a domovní řád máte, posílejte nám je prosím formuláře na stránce vysílání do pondělí 21. 11. do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Kdy: Webinář se uskuteční 6. prosince 2022 od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena: Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: JUDr. Marek Novotný advokát, specialista na právo o bydlení

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku. K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Co se bude dít po registraci?

Po registraci uvidíte stránku s potvrzením, že registrace proběhla v pořádku a s odkazy na zajímavý obsah. Mezi tím vám do vaší e-mailové schránky pošleme odkaz na stránku vysílání webináře. Podívejte se prosím i do schránky spam, nevyžádaná pošta atd. kam e-maily občas zablodí. Ojediněle se může stát, že k vám e-mail s odkazem díky vašemu zabezepečení nedorazí vůbec. V takovém případě zkuste pro registraci použít nějaký jiný e-mail prosím.