Pronájmy bytů v bytovém domě ve vztahu k SVJ nebo Bytovému družstvu

Velké množství bytů v bytových domech je dnes pronajímána. Tím vzniká pro společenství vlastníků, bytová družstva i obyvatele domu mnoho otázek, na které se odpovědi někdy hledají těžko. Lze pronájem v domě společenství vlastníků nebo bytovém družstvu zakázat? Je možné v SVJ odhlasovat nějaká omezení týkající se pronajímání bytu? Mohou problémy s nájemníky připravit člena SVJ nebo družstva o byt? Jak jsou definovány vztahy mezi nájemci a pronajímateli. Kdo je partnerem v případě, že je byt pronajímán přes agenturu?

Na tento webinář jsme si pozvali advokátku a místopředsedkyni sdružení nájemníků Mgr. Lenku Veselou, která se na nájemní vztahy dlouhodobě specializuje. Připravte si vaše dotazy a připojte se k nám. Jako vždy vám na ně budeme odpovídat v druhé části webináře.

Kdy: Webinář se uskuteční 13. června 2023 od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena: Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: Mgr. Lenka Veselá, advokátka a místopředsedkyně sdružení nájemníků ČR

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Registrace

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pouze pro komunikaci ohledně webinářů, seminářů a zasílání našeho elektronického magazínu.
Vaše údaje jsou v bezpečí.