Pozor na padělky, není Vista jako Vista

12 června, 2018
Alumistr SE

Získejte nejaktuálnější

informace a zkušenosti

s předstihem

I zasklívací systémy lákají padělatele

Jako každá úspěšná věc, která se prosadila na trhu, i zasklívací systémy lákají padělatele. Už dlouho se objevují kopie systémů společnosti Alumistr, českého výrobce s téměř dvacetiletou tradicí. Zákazníci bývají podvedení, když jim dodavatel místo požadovaného originálu namontuje napodobeninu, případně dokonce úplně jiný zasklívací systém, ale s dokumentací a smlouvou na vybraný výrobek. Papírově je tedy vše v pořádku, ale pouze zdánlivě. Systém AluVista je totiž patentově chráněn a bytová družstva nebo SVJ se takto snadno mohou dostat do konfliktu se zákonem. Společnost Alumistr jako výhradní uživatel patentu může požadovat demontáž již instalovaného systému a oklamaní vlastníci bytů tak zůstanou bez zasklení i bez peněz, které nezbývá než vymáhat zpět po podvodném dodavateli. Tento případ se právě řeší v Brně.

Jak situaci předejít a získat skutečně kvalitní zasklívací systém?

Investoři – bytová družstva a SVJ – si mohou snadno a rychle ověřit, zda od dodavatele dostanou originál. Stačí jen kontaktovat společnost Alumistr telefonicky 547 236 428 nebo e-mailem alumistr@alumistr.cz. Odměnou jim bude jistota, že neporušují zákon, nepřijdou o své peníze a kupují skutečně originál se všemi zárukami kvality.

 

Další podobné články

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Alfa a omega moderní lodžie? Bezpečné zábradlí a kvalitní zasklení

Čeká vás rekonstrukce nebo modernizace lodžií či balkónů ve vašem bytovém domě? Jestli uvažujete o prodloužení lodžie, kterým byste získali několik drahocenných metrů prostoru navíc, pak zpozorněte – chystáme pro vás webinář právě na toto téma. Dozvíte se, na co se připravit a jak probíhá samotná realizace. Také vám pomůžeme zorientovat se v požadavcích legislativy na bezpečnost konstrukce zábradlí a zasklení.

Grilování na balkoně – bezpečně a bez sousedských konfliktů

Grilování na balkoně – bezpečně a bez sousedských konfliktů

Letní dny nás lákají ven, a to i na náš balkon. Proč ho nevyužít na 100 %? Slunění, pěstování bylinek či zeleniny a také grilování se stávají pravidelnými aktivitami v bytových domech. Avšak především grilování je často problémem mezi sousedy. Jaký gril vybrat a jakými pravidly se řídit, abyste nikoho neomezili ani neohrozili?