Webinář I Hlasování mimo shromáždění

Bytové domy mají stále větší problém svolat shromáždění, kterého by se zúčastnilo dostatečné množství vlastníků aby mohli hlasovat a schvalovat projekty pro rozvoj bytového domu. V době Covidu některá SVJ a BD sice využívala písemné hlasování v systému per rollam, ale ani tento jednoduchý systém nevyhovuje všem. Mezi tím se objevily i další možnosti, jako třeba elektronické hlasování.

Jaká jsou pravidla pro hlasování mimo shromáždění, za jakých předpokladů je možné využít různé elektornické platformy, kdy je možné hlasování mimo shromáždění napadnout a jak se staví k hlasování mimo shromáždění soudy, probereme na našem dalším webináři AkademieBD tentokrát opět s Mgr. Janem Eisenreichem, vedoucím právníkem portálu www.svjpravnik.cz

Kdy: Webinář se uskuteční 22. března 2023 od 17:30 hodin.
Kde: Přímo ve vašem notebooku, PC, tabletu či mobilu ať jste kdekoli.
Cena: Tento webinář je zcela zdarma díky partnerům Akademie pro bytové domy.

Moderuje: Mgr. Dominika Bučková, novinářka a šéfredaktorka portálu Okolobytu.cz
Host: Mgr. Jan Eisenreich, vedoucí právník z portálu svjpravnik.cz.

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v určenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete moderovanou diskusi s odborníky na danou problematiku.
K přihlášení nepotřebujete žádnou aplikaci ani složité přihlašování. Vše probíhá ve vašem internetovém prohlížeči. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy na které vám přednášející na konci webináře odpoví. Jak to na našem webináři vypadá se můžete podívat zde.

Registrace

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Údaje, které nám poskytnete na tomto formuláři, použijeme pouze pro komunikaci ohledně webinářů, seminářů a zasílání našeho elektronického magazínu.
Vaše údaje jsou v bezpečí.