Žijete v moderním SVJ a BD?

3 min. čtení · z praxe ·

Moderní SVJ či BD netvoří pouze krásná fasáda a nové vchodové dveře či plastová okna. Být moderním společenstvím či družstvem znamená umět se rychle domluvit a informovat své sousedy o náhlých změnách. Být moderním spolkem znamená být na Sousede.cz.

Portál Sousede.cz vám nabízí snadné řešení pro řízení, komunikaci i správu SVJ a BD. Výbor i členové společenství či bytového družstva zde mohou bezplatně sdílet a získávat informace ohledně domu, ve kterém bydlí, nebo bytu, který pronajímají. Na Sousedech si můžete jednoduše založit společenství, kam budete psát důležité zprávy, zakládat události, sdílet dokumenty či fotografie. Na stránkách nechybí ani ankety a plánovače. Nově také můžete využít hlášení závad a právní poradny a zeptat se našich spolupracující advokátů na otázky ohledně správy SVJ a BD.

Velkou výhodou Sousede.cz je, že pokud správce vašeho spolku napíše na nástěnku důležitou zprávu, všem členům vašeho SVJ/BD přijde na e-mail upozornění. Tak už nebudete muset obíhat každý vchod a lepit na něj ceduličky, které stejně brzo spadnou.

Na stránkách Sousedé.cz sdílíte obsah pouze s vašimi členy, nikdo cizí se do vašeho SVJ/BD nedostane. Registrace vám zabere ani ne 5 minut. A pokud se stanete správcem vašeho spolku, naimportujete jednoduše všechny členy z katastru nemovitostí či z vaší evidence včetně kontaktů. Pak jednoduše z portálu odešlete všem vlastníkům/ nájemníkům pozvánku. A to nejlepší? Sousedé je zcela zdarma.

Staňte se moderním SVJ/BD i vy a ulehčete život vám i vašim sousedům.

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Zařizujete si interiér? Nedopusťte se nejčastějších chyb

Přestože se vkus každého z nás může mírně lišit, naše snahy o zařízení interiéru spojuje jedno, a to touha cítit se doma komfortně. Každému však vyhovuje něco jiného a slepé kopírování jednotlivých stylů je tak dávno pasé. Promyslet musíme barevnost,…

Za kolik dnes koupíte nový byt v Praze?

Růst cen nových bytů v Praze neskončil, pouze mírně zpomalil. Průměrná cena za jeden metr čtvereční nového bytu v nabídkách developerů na konci prvního pololetí vzrostla na 97 838 korun, což představuje meziroční nárůst o 5,3 procenta. Za průměrný 55metrový byt zájemce nyní…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter