Žijete v moderním SVJ a BD?

3 min. čtení · z praxe ·

Moderní SVJ či BD netvoří pouze krásná fasáda a nové vchodové dveře či plastová okna. Být moderním společenstvím či družstvem znamená umět se rychle domluvit a informovat své sousedy o náhlých změnách. Být moderním spolkem znamená být na Sousede.cz.

Portál Sousede.cz vám nabízí snadné řešení pro řízení, komunikaci i správu SVJ a BD. Výbor i členové společenství či bytového družstva zde mohou bezplatně sdílet a získávat informace ohledně domu, ve kterém bydlí, nebo bytu, který pronajímají. Na Sousedech si můžete jednoduše založit společenství, kam budete psát důležité zprávy, zakládat události, sdílet dokumenty či fotografie. Na stránkách nechybí ani ankety a plánovače. Nově také můžete využít hlášení závad a právní poradny a zeptat se našich spolupracující advokátů na otázky ohledně správy SVJ a BD.

Velkou výhodou Sousede.cz je, že pokud správce vašeho spolku napíše na nástěnku důležitou zprávu, všem členům vašeho SVJ/BD přijde na e-mail upozornění. Tak už nebudete muset obíhat každý vchod a lepit na něj ceduličky, které stejně brzo spadnou.

Na stránkách Sousedé.cz sdílíte obsah pouze s vašimi členy, nikdo cizí se do vašeho SVJ/BD nedostane. Registrace vám zabere ani ne 5 minut. A pokud se stanete správcem vašeho spolku, naimportujete jednoduše všechny členy z katastru nemovitostí či z vaší evidence včetně kontaktů. Pak jednoduše z portálu odešlete všem vlastníkům/ nájemníkům pozvánku. A to nejlepší? Sousedé je zcela zdarma.

Staňte se moderním SVJ/BD i vy a ulehčete život vám i vašim sousedům.

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Není toaleta jako toaleta. Máte doma tu správnou?

Toaleta je tak samozřejmou součástí bytu, že o ní ani nepřemýšlíme. Také mezi toaletami jsou ale velké rozdíly. Nejde jen o design. Některé funkce a technologie toalet mohou přinášet úsporu vody a další bonusy. Můžeme také zvolit toaletu přímo na…

Zimní úklid chodníku – čí je to povinnost a…

První sněhové vločky nebo namrzající déšť okamžitě staví zimní úklid chodníku do popředí našeho zájmu. Vlastníci domů a pozemků se zajímají kvůli svým povinnostem, všichni dohromady pak řešíme naši bezpečnost. Odpovědnost za zimní úklid, jeho pravidla a povinnosti – to…

Jak si doma svítíme? Naše zvyklosti se mění

Už dávno neplatí, že si doma vystačíme s jedním centrálním svítidlem v každé místnosti a podle potřeby sem tak doplníme lampičku na čtení. Hledáme stále sofistikovanější osvětlení pro konkrétní prostory a účel. Bez pochvaly ale zůstáváme díky neúsporným žárovkám.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter