Zajímavé semináře na stavebním veletrhu
FOR ARCH 2015

4 min. čtení · semináře ·

 

Na veletrhu FOR ARCH 2015 bude v rámci doprovodného programu řada seminářů, které přinesou zajímavé informace. Obyvatele bytových domů, především v Praze, bychom rádi upozornili alespoň na jeden, který se bude zabývat dvěma skutečně aktuálními tématy.

„Nová zelená úsporám 2015 pro bytové domy v Praze, zkušenosti s realizací“ Jako přednášející vystoupí Ing. Pavel Zteiskar, který již několik žádostí o dotaci z programu Nová zelená úsporám úspěšně zpracoval a s účastníky semináře se podělí o získané praktické zkušenosti. Při svém vystoupení se bude se věnovat hlavně přípravě projektové dokumentace na revitalizaci a její návaznosti na kvalitně zpracované žádosti o dotaci.

 „Významné úspory při vytápění bytového domu z CZT“ Tato část semináře je zaměřená na aktuální situaci v Praze, kdy společnost Pražská Teplárenská a.s. své zákazníky převádí na nový systém účtování a měření tepla, takzvanou výkonovou sazbu. Jan Hrabák ze společnosti DPU ENERGY s.r.o. seznámí účastníky s tím, co přechod na novou výkonovou sazbu znamená pro koncové uživatele a jaká opatření je potřeba provést, aby nová smlouva přinesla finanční úsporu na místo možné ztráty.

Seminář proběhne 15. 9. 2015 na Pražském výstavišti PVA v Letňanech hned dvakrát, a to konkrétně dopoledne od 10.00 do 11.30 a odpoledne od 16.00 do 17.00hod.

Pro účastníky semináře jsme připravili vstupenky na veletrh FOR ARCH 2015 zdarma. Stačí si o vstupenku požádat zde info@dumplnyuspor.cz

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Na východ Čech míříme s dalšími semináři

Projekt Akademie pro bytové domy pořádá další dvě akce ve východních Čechách - konkrétně v Náchodě a Vysokém Mýtě. Oba semináře se zaměří na možnost revitalizace pomocí dotace IROP. Přijďte se zdarma poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter