Zábradlí ALUMISTR dostane nové madlo, subtilnější a zároveň pevnější

2 min. čtení · balkony ·

Dosavadní hranatý profil bude nahrazen madlem elegantního zaobleného tvaru. Novinka přinese uživatelům větší pocit bezpečí a menší zastínění v zorném poli, navíc je příjemnější na dotek a praktičtější při dešti.

Společnost ALUMISTR SE letos uvede na trh nově řešené hliníkové zábradlí moderního vzhledu. Nové madlo je subtilnější, ale přesto tužší a méně se prohýbá, což zvyšuje pocit bezpečí. Současně se podařilo snížit tloušťku hliníkového profilu téměř na polovinu, z původních 80 na 45 mm. Zastínění zorného pole se tak podstatně zmenší a při posezení na balkoně, kdy je hrana zábradlí právě ve výšce očí, nové madlo už nebude překážet ve výhledu.

Další výhodou novinky je originální tvar. Zaoblené hrany jsou nejen hezčí, ale také ergonomičtější a příjemnější na dotek. Nové madlo je navíc vyspádované směrem ven, což uživatelé ocení hlavně za deště. Kapky už neodstřikují dovnitř balkonu a voda na zábradlí nezůstává stát, ale odtéká pryč.

“V současnosti probíhá poslední ověřování statiky a v průběhu několika měsíců přejdeme na výrobu hliníkových zábradlí s novým madlem. Do budoucna bychom takto chtěli vyrábět všechna zábradlí, ale na přání zákazníka, třeba kvůli sladění vzhledu, samozřejmě dodáme původní hranatá madla,” informoval výrobní ředitel společnosti ALUMISTR SE Josef Šenk.

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Pozor na padělky, není Vista jako Vista

Pokud opravujete balkony nebo lodžie a pořizujete na ně zasklívací systém, dejte si pozor, aby vám dodavatel namontoval originální výrobek. Na českém trhu se vyskytují napodobeniny, které vás mohou přijít pěkně draho.

Hliníkové systémy ALUMISTR SE mění vizáž domů

Atypické tvary balkónů, atraktivní zábradlí s barevnými výplněmi, nadčasové kombinace skla a hliníku. K proměně paneláku nebo staré šedivé bytovky v moderní princeznu dnes mají architekti daleko zajímavější nástroje než jen barvu fasády. Stačí si pouze vybrat.

Zasklení balkonu krok za krokem

Zasklení balkonu nebo lodžie není jen estetické, ale hlavně praktické: rozšíří celoročně užívanou plochu bytu, ochrání proti hluku i prachu a sníží náklady na vytápění. Aby realizace proběhla podle očekávání a výsledek přinesl maximální spokojenost, je potřeba zvolit vhodný zasklívací…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter