Zábradlí ALUMISTR dostane nové madlo, subtilnější a zároveň pevnější

2 min. čtení · balkony ·

Dosavadní hranatý profil bude nahrazen madlem elegantního zaobleného tvaru. Novinka přinese uživatelům větší pocit bezpečí a menší zastínění v zorném poli, navíc je příjemnější na dotek a praktičtější při dešti.

Společnost ALUMISTR SE letos uvede na trh nově řešené hliníkové zábradlí moderního vzhledu. Nové madlo je subtilnější, ale přesto tužší a méně se prohýbá, což zvyšuje pocit bezpečí. Současně se podařilo snížit tloušťku hliníkového profilu téměř na polovinu, z původních 80 na 45 mm. Zastínění zorného pole se tak podstatně zmenší a při posezení na balkoně, kdy je hrana zábradlí právě ve výšce očí, nové madlo už nebude překážet ve výhledu.

Další výhodou novinky je originální tvar. Zaoblené hrany jsou nejen hezčí, ale také ergonomičtější a příjemnější na dotek. Nové madlo je navíc vyspádované směrem ven, což uživatelé ocení hlavně za deště. Kapky už neodstřikují dovnitř balkonu a voda na zábradlí nezůstává stát, ale odtéká pryč.

“V současnosti probíhá poslední ověřování statiky a v průběhu několika měsíců přejdeme na výrobu hliníkových zábradlí s novým madlem. Do budoucna bychom takto chtěli vyrábět všechna zábradlí, ale na přání zákazníka, třeba kvůli sladění vzhledu, samozřejmě dodáme původní hranatá madla,” informoval výrobní ředitel společnosti ALUMISTR SE Josef Šenk.

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Chcete mít větší lodžii? Žádný problém

Lodžie u bytu v každém případě zvyšuje jeho hodnotu. Také tady ale platí, že každý centimetr se počítá. Podíváme-li se na typického zástupce lodžie – s délkou bychom mohli být spokojeni, avšak díky šířce pouhých 90 cm se tady moc…

Jak si zajistit na terase nebo balkóně stín?

Způsobů, jak si zajistit stín na balkóně či terase, je více. Rychle může pomoci slunečník, mezi vzhledově zajímavější a praktičtější řešení patří markýzy a solární plachty. Při výběru dbejte na to, aby byl příslušný výrobek otestovaný podle UV standardu 801.…

Máte zasklenou lodžii? Na co bychom teď v létě…

Domů se zasklenými lodžiemi a balkóny stále přibývá. Hlavním důvodem je podstatně lepší celoroční využívání. Při vysokých venkovních teplotách se ale mohou zasklené lodžie a balkóny rychle změnit v past. Jaká pravidla bychom měli dodržovat?
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter