WEBINÁŘ | Technologie v bytovém domě

Uvažujete o solárních panelech, vlastní plynové kotelně nebo tepelných čerpadlech? Jaké technologie by v budoucnu neměly ve vašem bytovém domě chybět? Seznámíme vás s technologiemi, které se postupně objevují v bytových domech a k budoucnosti vytápění a přípravě teplé vody zcela jistě patří.

Dozvíte se také, z čeho se vlastně skládá cena za teplo, jak poznáte, který zdroj tepla je pro bytový dům nejvhodnější nebo jaké jsou hlavní cesty vedoucí k úsporám tepla.

Pokud vás informace o technologiích v bytových domech zajímají, zaregistrujte se, 22. 5. 2019 v 18:00 hod. si uvařte kávu a připojte se k našemu webináři. Získáte cenné informace v pohodlí domova a zcela zdarma.

Podívejte se, jak naše webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Abychom mohli během webináře odpovídat na vaše připravené dotazy, omezili jsme počet připojených návštěvníků.

Datum

22. 5. 2018 od 18:00

Cena

Zdarma

Webinář již proběhl, pokud ho chcete shlédnout, přihlaste se k odběru našeho elektronického magazínu kde bude zveřejněn odkaz na jeho videozáznam

 

 
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter