WEBINÁŘ | Dotace pro domy v památkové zóně Prahy

Rekonstrukce bytových domů v památkových zónách nese řadu komplikací. Domy většinou nelze zateplit, a tím jsou diskvalifikovány z programů, jako je Nová zelená úsporám a každý zásah se navíc výrazně prodraží kvůli požadavkům památkářů. Pokud vlastníte dům v Praze a je umístěn v památkové zóně, můžete nyní pro opravy a rekonstrukce využít finanční dotaci poskytovanou magistrátem hlavního města. Dotaci lze využít například na fasádu, okna, střechu, ale i interiéry a další části domu.

Pro zájemce o tuto dotaci jsme připravili online webinář, kde vás odborníci na tento dotační program seznámí s jeho podmínkami a poradí vám, jak postupovat s podáním žádosti. Během webináře budou také odpovídat na vaše dotazy, které jim můžete buď zaslat předem na webinare@dumplnyuspor.cz, nebo prostřednictvím chatu přímo během webináře. Webinář je zdarma a přihlásit se na něj můžete ve formuláři viz níže.

Nevíte zda stojí váš dům v památkové zóně? Na mapě památkového úřadu si to můžete snadno ověřit. Domy, které do možnosti čerpat dotaci spadají, jsou součástí modrých zón.

Datum

4. 9. 2019 od 18:00

Cena

Zdarma

Lektoři:

Mgr. Jan Eisenreich

Pracuje jako právník, který se specializuje na problematiku společenství vlastníků jednotek, obchodního práva a práva nemovitostí. Spolupracuje se Sdružením českých, moravských a slezských SVJ a portálem www.svjpravnik.cz .

Mgr. Vojtěch Opočenský

Problematikou SVJ se zabývá již od roku 2015, kdy začal zastupovat Městskou část Praha 1 na shromáždění vlastníků jednotek v budovách, kde má Městská část Praha 1 majetkový podíl. V roce 2017 spoluzaložil portál www.svjdotace.cz, který zajišťuje konzultační činnosti v oblasti dotací a grantů pro SVJ a bytová družstva. Rovněž se zabývá správou nemovitostí a zprostředkovává právní poradenství předsedům SVJ v bytových domech prostřednictvím portálu www.svjpravnik.cz.

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Vaše údaje jsou v bezpečí.Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter