WEBINÁŘ | Vady, údržba a obnova zateplené fasády BD

Fasády bytových domů zateplujeme v České republice již více než dvacet let. Ne všechny byly provedeny správně a dnes se na nich objevuje řada vad, které potřebují opravit. I starší fasády, i když vypadají stále dobře, potřebují pravidelnou údržbu, aby mohly dobře sloužit co nejdéle. Věnovat zateplení trochu pozornosti se určitě vyplatí. Pokud problémy odhalíte včas, dají se opravit snadněji a prodlouží životnost fasády o další dlouhá léta.

Na našem webináři, který jsme tentokrát připravili ve spolupráci se specialisty společnosti Baumit, se dozvíte: jaké vady se na zateplených bytových domech vyskytují nejčastěji, jak je poznáte, jak je můžete opravit nebo jak zateplenou fasádu správně udržovat. Zmíníme i opravy fasád napadené řasami a zda má smysl „doteplit“ stávající fasádu s nedostatečnou izolací.

Datum

8. 10. 2019 od 18:00

Cena

Zdarma

Lektoři:

Ing. Jaromír Žumár, Ph.D.

Ve společnosti Baumit, spol. s r.o. již čtvrtým rokem působí na pozici produktmanažera zateplovacích systémů a obnovy fasád. Účastní se jednání a konzultací nad složitými detaily fasád při zateplení nebo sanaci. Doktorát získal na Fakultě stavební ČVUT v Praze v oboru Fyzikální a materiálové inženýrství se zaměřením na adsorpci a desorpci vodní páry v pórovitých stavebních materiálech. Dříve také působil v realizaci staveb i jako technický dozor stavebníka.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter