WEBINÁŘ | Poslední šance na modernizaci s dotací IROP

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný?

Uvažujete o modernizaci, ale nevíte, jestli se to vyplatí a jak vlastně začít?

Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již tento rok v listopadu. Jak vše stihnout a na co si dávat pozor? Přijďte se poradit s odborníkem, který se podílel na revitalizaci řádově stovek bytových domů.

Seznámíme vás srozumitelně s podmínkami dotace IROP pro mimopražské bytové domy. Ukážeme vám případové studie využití dotace u většího i menšího bytového domu, abyste měli představu, jakou finanční podporu můžete reálně očekávat a ukážeme vám krok za krokem, jak probíhá celý proces od přípravy žádosti až po získání dotace v časovém harmonogramu. Během webináře můžete pokládat písemné dotazy, na které bude lektor na konci webináře odpovídat.

Pokud vás informace o revitalizaci bytového domu s dotací IROP zajímají, zaregistrujte se, 17. 4. v 18:00 hod. si uvařte kávu a připojte k našemu webináři. Získáte cenné informace v pohodlí domova a zcela zdarma.

Podívejte se, jak naše webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Abychom mohli během webináře odpovídat na vaše připravené dotazy, omezili jsme počet připojených návštěvníků.

 

 
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter