WEBINÁŘ | Odpovědnost předsedy a člena statuárního orgánu

Jak se vyvíjí legislativa ohledně členů statutárních orgánů SVJ? Co je nového a co se chystá? Účastníci webináře získají informace o tom, jaké povinnosti a odpovědnosti mají členové statutárního orgánu společenství vlastníků (předseda i členové výboru). Hovořit se také bude o tom, jak řídit schůzi vlastníků, co znamená vykonávat funkci s péčí řádného hospodáře a za co odpovídá či neodpovídá správce. Přednášející budou také k dispozici pro konkrétní dotazy účastníků webináře.

Pokud vás informace zajímají, zaregistrujte se a 27. 6. 2019 v 18:00 hod. se připojte k našemu webináři. Získáte cenné informace v pohodlí domova a zcela zdarma.

Podívejte se, jak naše webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Abychom mohli během webináře odpovídat na vaše připravené dotazy, omezili jsme počet připojených návštěvníků.

Datum

27. 6. 2019 od 18:00

Cena

Zdarma

Moc děkujeme za váš zájem, ale kapacita webináře je vyčerpána. Zpoplatněný videozáznam webináře bude po zpracování k dispozici na www.knihovnabd.cz. Přihlaste se k webinářům včas a sledujte je online zdarma. O všech webinářích a seminářích prioritně informujeme odběratele našeho e-magazinu.

 
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter