Výtahy s umělou inteligencí

2 min. čtení · Výtahy ·

Nové inteligentní služby pro výtahy a eskalátory jsou zde – KONE Care TM 24/7 Connect. Data za zařízení po celém světě nám pomáhají vytvářet inteligentní služby pro řešení problémů, než vůbec nastanou a způsobí větší závadu. Pokud je něco s vaším zařízením špatně, samo nám to řekne dříve, než nám zavoláte kvůli poruše.

Inteligentní

Díky umělé inteligenci nám mohou výtahy sdělovat informace o svém stavu. V Kone jsme o krok napřed a umíme předcházet poruchám.

Neustále pod dohledem

Výtahy musí být v provozu 24 hodin 7 dní v týdnu a my tím pádem také. Vznikne-li problém, nebo hrozí jeho vznik, ihned víme, jak moc je to naléhavé a můžeme okamžitě zasáhnou.

Transparentní

Pokud systém zjistí závadu, bude upozorněn náš technik a zároveň informujeme okamžitě i vás. Budete tak vždy naprosto přesně vědět, co se s vaším zařízením děje.
Další informace naleznete v informační brožuře, kterou stáhnete ZDE.
Více na www.kone.cz

Další podobné články

Jak správně dezinfikovat společné prostory?

Na to, že si po příchodu domů máme důkladně omýt ruce a použít dezinfekci, jsme si již zvykli. Jak se máme ale správně chovat ve společných prostorech bytového domu? Na která místa musíme brát větší zřetel a jak se tato…

Pěšky, nebo výtahem? Jak poznáme, zda je bezpečný?

To, jak bezpečně na nás výtah zapůsobí, poznáme z pohledu možné reakce trochu pozdě – už se vezeme. Konkrétně – stoupáme, či klesáme ke svému cíli. Bát se, že s výtahem spadneme, je asi opravdu zbytečné. Takzvaných provozních rizik ale…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter