Výtahy s umělou inteligencí

2 min. čtení · Výtahy ·

Nové inteligentní služby pro výtahy a eskalátory jsou zde – KONE Care TM 24/7 Connect. Data za zařízení po celém světě nám pomáhají vytvářet inteligentní služby pro řešení problémů, než vůbec nastanou a způsobí větší závadu. Pokud je něco s vaším zařízením špatně, samo nám to řekne dříve, než nám zavoláte kvůli poruše.

Inteligentní

Díky umělé inteligenci nám mohou výtahy sdělovat informace o svém stavu. V Kone jsme o krok napřed a umíme předcházet poruchám.

Neustále pod dohledem

Výtahy musí být v provozu 24 hodin 7 dní v týdnu a my tím pádem také. Vznikne-li problém, nebo hrozí jeho vznik, ihned víme, jak moc je to naléhavé a můžeme okamžitě zasáhnou.

Transparentní

Pokud systém zjistí závadu, bude upozorněn náš technik a zároveň informujeme okamžitě i vás. Budete tak vždy naprosto přesně vědět, co se s vaším zařízením děje.
Další informace naleznete v informační brožuře, kterou stáhnete ZDE.
Více na www.kone.cz

Další podobné články

Pěšky, nebo výtahem? Jak poznáme, zda je bezpečný?

To, jak bezpečně na nás výtah zapůsobí, poznáme z pohledu možné reakce trochu pozdě – už se vezeme. Konkrétně – stoupáme, či klesáme ke svému cíli. Bát se, že s výtahem spadneme, je asi opravdu zbytečné. Takzvaných provozních rizik ale…

Jak funguje výtah?

Výtah je asi běžnou součástí našeho života. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jak funguje? Kde se vzal a co všechno vlastně lze nazvat výtahem?
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter