Velká soutěž pro BD/SVJ a lidi, kteří bydlí v panelovém domě, je tu!

5 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Pojďte si s námi zasoutěžit a vyhrát něco pro sebe, nebo dokonce pro celý dům! Pravidla jsou jednoduchá, šance na výhru vysoká! V naší jarní soutěži bude oceněno 30 výherců, kterým rozdáme spoustu hodnotných cen!

Soutěž pořádá portál Sousedé.cz, který se specializuje na všechny obyvatele bytových a panelových domů a vedení BD/SVJ. Jedná se o jedinou sociální síť, která pomáhá lidem kvalitně bydlet a žít. Mimo bezplatného nástroje pro správu bytů nabízí také jednu z nejširších nabídek realit, a to včetně unikátního hodnocení lokality, kde se nabízená nemovitost nachází. Nyní pro vás připravil jarní soutěž, která potrvá v období 15. 5. – 15. 6. 2017, a v níž budete moci vyhrát opravdu zajímavé a hodnotné ceny.

Pravidla jsou velice jednoduchá, odpovězte na tři snadné otázky z dotazníku a tipněte si, kolik SVJ bude na konci června využívat portál Sousedé.cz? 30 tipujících, kteří budou svým tipem nejblíže, získá hodnotné ceny.

A co vlastně můžete vyhrát?

Od odborných společností můžete mimo jiné získat podrobnou inspekci bytového domu, rádiové odečty tepla a vody, servis výtahu nebo jeho revize.

Běžného majitele bytové jednotky pak potěší roční předplatné časopisu Panel Plus nebo třeba kamenný koberec v hodnotě 15.000 Kč.

Hlavní partner soutěže, společnost Nemoinspekt, věnovala ceny v hodnotě desítek tisíc korun. Společnost Nemoinspekt se zabývá zejména inspekcemi nemovitostí (tj. odborným prověřením technického stavu) a komplexním poradenstvím pro SVJ a družstva. Další ceny přidala firma ista Česká republika s.r.o., přední světová společnost poskytující služby v oblasti řízení energií pro zvyšování energetické efektivity budov. Výtahy Praha ČR s.r.o., specialisté na dodávky a servis výtahů a eskalátorů v Praze a Středočeském kraji. Do soutěže vložila další ceny i firma Moje-schody.cz, odborníci řešící starosti s kluznými plochami, rozbitými schody, kamennými koberci a vším, co se týká úprav podlah, které kloužou.

Časopis Panel Plus, který se věnuje aktuálním trendům v bydlení, rekonstrukcím panelových bytů a zařizování interiérů a poskytuje BD a SVJ cenné rady a informace o financování revitalizací a výběru kvalitních dodavatelů, dodal předplatné svého časopisu na celý rok.

Zapojte se do soutěže také, šance na výhru je veliká!

Navštivte stránky www.sousede.cz/_soutez a vyhrajte něco pro sebe, svůj dům, své přátele.                             

https://magazin.sousede.cz/-Velka-soutez-pro-BD-SVJ-a-lidi-kteri-bydli-v-panelovem-dome-je-tu/clanek/id/2614

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…

Akademie pro bytové domy míří se semináři do Brna…

Akademie pro bytové domy odstartovala další ročník a na v jarní sezóně nevynecháme ani návštěvu regionů. Naše kroky v dubnu a květnu míři do Olomouce a Brna. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Bydlení má problémy a je potřeba je řešit

Dostupnost a nedostatek bytů, složitá administrativa pro SVJ či dluhy v bytových domech kvůli neplatícím sousedům jsou natolik ožehavá témata, že je nutné na ně obrátit pozornost politiků. Na problematiku bydlení také poukazuje Mgr. Martin Kroh, vedoucí lektorského týmu Akademie pro…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter