Včera proběhl první seminář Akademie pro bytové domy v Praze

5 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Včera se uskutečnil první jarní seminář Akademie pro bytové domy v Praze. Zcela zaplněná konferenční místnost na Těšnově pozorně sledovala hlavně výklad JUDr. Marka Novotného, advokáta zabývajícího se legislativou bydlení a odborného konzultanta MMR ČR. Téma bylo zaměřeno na postavení statutárního orgánu SVJ a BD, jejich práva a povinnosti. K výkladu současné právní úpravy přidal přednášející i zajímavá soudní rozhodnutí z uvedené oblasti. Součástí akademických seminářů je tradičně možnost pokládání doplňujících dotazů k tématu.
Vzdělávací program pro členy statutárních orgánů SVJ a BD je zástupcům bytových domů k dispozici zdarma a jeho aktuální nevýhodou pouze skutečnost, že je velká většina seminářů již nyní beznadějně obsazena. Organizátoři Akademie tak jednají o zajištění větších prostor, ale jsou připraveni zájem o témata průběžně vyhodnocovat a na nejvíce poptávané semináře reagovat jejich opakováním. Proto neváhejte a dejte svým aktivním zájmem na www.akademiebd.cz ten správný impuls týmu Akademie pro rozšíření nabídky.

Sponzor článku logo sponzora logo sponzora

Další podobné články

Jaká témata vás čekají v jarní sezóně Akademie pro…

Projekt Akademie pro bytové domy pokračuje i v roce 2019 s novými semináři, které přinášejí atraktivní témata z oblasti bytových domů. Semináře jsou jedinečné tím, že přestože na nich přednáší vysoce kvalifikovaní odborníci z oblasti práva a bydlení, jsou pro…

Semináře Akademie pro bytové domy již v únoru

Akademie pro bytové domy startuje další ročník. První tři semináře se konají již v únoru, a to v Hradci Králové, Pardubicích a Ostravě. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter