Včera proběhl první seminář Akademie pro bytové domy v Praze

5 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Včera se uskutečnil první jarní seminář Akademie pro bytové domy v Praze. Zcela zaplněná konferenční místnost na Těšnově pozorně sledovala hlavně výklad JUDr. Marka Novotného, advokáta zabývajícího se legislativou bydlení a odborného konzultanta MMR ČR. Téma bylo zaměřeno na postavení statutárního orgánu SVJ a BD, jejich práva a povinnosti. K výkladu současné právní úpravy přidal přednášející i zajímavá soudní rozhodnutí z uvedené oblasti. Součástí akademických seminářů je tradičně možnost pokládání doplňujících dotazů k tématu.
Vzdělávací program pro členy statutárních orgánů SVJ a BD je zástupcům bytových domů k dispozici zdarma a jeho aktuální nevýhodou pouze skutečnost, že je velká většina seminářů již nyní beznadějně obsazena. Organizátoři Akademie tak jednají o zajištění větších prostor, ale jsou připraveni zájem o témata průběžně vyhodnocovat a na nejvíce poptávané semináře reagovat jejich opakováním. Proto neváhejte a dejte svým aktivním zájmem na www.akademiebd.cz ten správný impuls týmu Akademie pro rozšíření nabídky.

Sponzor článku logo sponzora logo sponzora

Další podobné články

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…

Akademie pro bytové domy míří se semináři do Brna…

Akademie pro bytové domy odstartovala další ročník a na v jarní sezóně nevynecháme ani návštěvu regionů. Naše kroky v dubnu a květnu míři do Olomouce a Brna. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter