Uvažujete o revitalizaci bytového domu? Seminář v Kolíně přináší informace „Jak na to“.

2 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Uvažujete-li o revitalizaci vašeho domu, přijďte si poslechnout, co všechno revitalizace obnáší. Na našem kolínském semináři Příprava a průběh revitalizace v BD s programem IROP se dozvíte mnoho zajímavých informací o tom, jak je potřeba se na revitalizaci dobře připravit, jak probíhá krok za krokem a které části jsou při revitalizaci bytového domu nejdůležitější.

Přednášející:

Ing. Zuzana Slabá

  • zastupuje územní odbor IROP pro Středočeský kraj na oddělení hodnocení jako odborná poradkyně – manažerka projektu.

Mgr. Jaroslav Marek

  • specialista na bytové domy z poradenského centra Dům plný úspor.

Ing. Lukáš Toman

  • specialista na financování pro bytová družstva a Společenství vlastníků jednotek.

Ing. Aleš Holemý

  • projektant s dlouholetými zkušenostmi s regenerací bytových domů

Seminář se uskuteční 9. listopadu 2017 v Městském společenském domě v Kolíně od 16:00. Seminář je pro registrované účastníky ZDARMA a přihlásit se můžete na www.akademiebd.cz nebo tel. 800 821 831.

klíčová slova:
·
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…

Akademie pro bytové domy míří se semináři do Brna…

Akademie pro bytové domy odstartovala další ročník a na v jarní sezóně nevynecháme ani návštěvu regionů. Naše kroky v dubnu a květnu míři do Olomouce a Brna. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Bydlení má problémy a je potřeba je řešit

Dostupnost a nedostatek bytů, složitá administrativa pro SVJ či dluhy v bytových domech kvůli neplatícím sousedům jsou natolik ožehavá témata, že je nutné na ně obrátit pozornost politiků. Na problematiku bydlení také poukazuje Mgr. Martin Kroh, vedoucí lektorského týmu Akademie pro…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter