Uvažujete o revitalizaci bytového domu? Nové semináře přináší informace „Jak na to“.

2 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Chystáte se revitalizovat Váš bytový dům? Jak postupovat, abyste maximálně využili podmínky aktuální dotace IROP nebo jak vybírat jednotlivá opatření, aby splňovala parametry dlouhodobé životnosti a přinesla požadovaný efekt v úsporách energií? Přijďte se poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů. Účastníci semináře se dozví mnoho informací z praxe o tom, jak probíhá příprava a následně samotná realizace modernizace bytového domu a čemu je potřeba věnovat největší pozornost. Na dotazy moderátora a účastníků budou odpovídat odborníci z oblasti projekční přípravy, dotací, financování, stavebních materiálů i realizace. Účastníci se tak seznámí s celým procesem revitalizace od záměru až po kolaudaci stavby.

Které regiony s tímto tématem navštívíme?

VYSOKÉ MÝTO

  • 4. 10. od 16:00 v aule Gymnázia ve Vysokém Mýtě (nám. Vaňorného 163)

JAROMĚŘ

  • 10. 10. od 16:00 v učebně Suterén v Městském Kulturním středisku v Jaroměři (nám. Dukelských hrdinů 240)

Seminář pořádá Česká společnost pro rozvoj bydlení ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Dům plný úspor. Akce je součástí série seminářů pod názvem Akademie pro bytové domy, která vzdělává statutární orgány SVJ a BD.

Semináře Akademie pro bytové domy jsou pro všechny přihlášené zdarma. Přihlásit se můžete na www.akademiebd.cz nebo na telefonu 800 821 831.

klíčová slova:

Další podobné články

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…

Akademie pro bytové domy míří se semináři do Brna…

Akademie pro bytové domy odstartovala další ročník a na v jarní sezóně nevynecháme ani návštěvu regionů. Naše kroky v dubnu a květnu míři do Olomouce a Brna. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Bydlení má problémy a je potřeba je řešit

Dostupnost a nedostatek bytů, složitá administrativa pro SVJ či dluhy v bytových domech kvůli neplatícím sousedům jsou natolik ožehavá témata, že je nutné na ně obrátit pozornost politiků. Na problematiku bydlení také poukazuje Mgr. Martin Kroh, vedoucí lektorského týmu Akademie pro…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter