Uvažujete o revitalizaci bytového domu? Nové semináře přináší informace „Jak na to“.

2 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Chystáte se revitalizovat Váš bytový dům? Jak postupovat, abyste maximálně využili podmínky aktuální dotace IROP nebo jak vybírat jednotlivá opatření, aby splňovala parametry dlouhodobé životnosti a přinesla požadovaný efekt v úsporách energií? Přijďte se poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů. Účastníci semináře se dozví mnoho informací z praxe o tom, jak probíhá příprava a následně samotná realizace modernizace bytového domu a čemu je potřeba věnovat největší pozornost. Na dotazy moderátora a účastníků budou odpovídat odborníci z oblasti projekční přípravy, dotací, financování, stavebních materiálů i realizace. Účastníci se tak seznámí s celým procesem revitalizace od záměru až po kolaudaci stavby.

Které regiony s tímto tématem navštívíme?

VYSOKÉ MÝTO

  • 4. 10. od 16:00 v aule Gymnázia ve Vysokém Mýtě (nám. Vaňorného 163)

JAROMĚŘ

  • 10. 10. od 16:00 v učebně Suterén v Městském Kulturním středisku v Jaroměři (nám. Dukelských hrdinů 240)

Seminář pořádá Česká společnost pro rozvoj bydlení ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Dům plný úspor. Akce je součástí série seminářů pod názvem Akademie pro bytové domy, která vzdělává statutární orgány SVJ a BD.

Semináře Akademie pro bytové domy jsou pro všechny přihlášené zdarma. Přihlásit se můžete na www.akademiebd.cz nebo na telefonu 800 821 831.

klíčová slova:

Další podobné články

Jaká témata vás čekají v jarní sezóně Akademie pro…

Projekt Akademie pro bytové domy pokračuje i v roce 2019 s novými semináři, které přinášejí atraktivní témata z oblasti bytových domů. Semináře jsou jedinečné tím, že přestože na nich přednáší vysoce kvalifikovaní odborníci z oblasti práva a bydlení, jsou pro…

Semináře Akademie pro bytové domy již v únoru

Akademie pro bytové domy startuje další ročník. První tři semináře se konají již v únoru, a to v Hradci Králové, Pardubicích a Ostravě. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter