z praxe Archivy - Portál Dům plný úspor

Vybíráme varnou deskou. Z jakých typů máte na výběr?

Jedna z nejdůležitějších věcí v kuchyni? Jednoznačně je to varná deska. Při jejím výběru máte na výběr z více typů. Mezi spotřebiteli převládá především snaha o minimální spotřebu energie. Který je pro vás ten nejvhodnější?

Výpověď z nájmu pro finanční obtíže spojené s pandemií,…

Jestliže nájemce či osoby s ním žijící přijdou v důsledku pandemie vyvolané nemocí COVID-19 o příjmy, může to vést k tomu, že nebudou mít na placení nájemného. Jaké možnosti v takovém případě mají? Jak může naproti tomu postupovat pronajímatel?

Malý byt? Zvětšete ho… alespoň opticky

Bojujete ve svém bytě s téměř každým metrem? Ani v malé bytě se nemusíme cítit stísněně. Existuje řada triků a optických klamů, díky kterým svůj byt pocitově zvětšíte. Jak na to?

Jak třídit odpad v době koronaviru?

Nakládání s odpadem během nouzového stavu kvůli šíření viru COVID-19 musíme v některých případech změnit. Například v domácnostech, kde se vyskytuje osoba v karanténě nebo s prokázaným onemocněním, by se neměl třídit odpad. Na co dalšího musíte dát pozor?

Jak správně dezinfikovat společné prostory?

Na to, že si po příchodu domů máme důkladně omýt ruce a použít dezinfekci, jsme si již zvykli. Jak se máme ale správně chovat ve společných prostorech bytového domu? Na která místa musíme brát větší zřetel a jak se tato…

Při zásahu po požáru jsme spolupracovali s horolezci

Každý zásah je jiný. Individuální přístup provází všechny naše zakázky. Ať už zasahujeme po požáru, vodovodních haváriích, nebo po přírodní katastrofě, nikdy dopředu nevíme, co nás čeká. Naši technici tak musí být připraveni řešit řadu nepředvídatelných situací.

Nepodceňujte čistotu vzduchu ve svém domě

V každém ročním období bychom si měli hlídat, v jaké stavu je vzduch v našem bytě. Nečistoty, bakterie a viry nám mohou přivodit zdravotní komplikace i uvnitř budovy. Domácí klima se přitom dá zlepšit – tradičně i moderně.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter