Světová špička v odvětví výtahů

3 min. čtení · Výtahy ·

Nenechte váš výtah stárnout. Může to ovlivnit kvalitu vašeho života a hodnotu vaší budovy. Může jít dokonce i o  bezpečnostní riziko. Modernizace výtahu nemusí již být stresující a časově náročný proces. Společnost KONE má pro své zákazníky program financování z vlastních zdrojů, bez účasti bank.

Nová zařízení

KONE vyniká inovativními technologiemi, které zajišťují vysoký komfort s tišším a plynulejším provozem. Standardem je eko-efektivní technologie, která řadí výtahy KONE do energetické třídy A. Je možné si vybrat z široké škály designu, který poskytuje našim zákazníkům spoustu možností. Náš design dostal několik ocenění Reddot Design Awards. KONE výtahy naleznete nejen ve dvou nejvyšších budovách v ČR, a to AZ Tower v Brně a City Tower v Praze.

Modernizace

Nabízíme širokou škálu řešení pro modernizace stávajících výtahů, pohybující se od vylepšení těch
nejmenších komponentů až po úplnou výměnu zařízení. Přizpůsobíme se téměř každému požadavku zákazníka.

Servis

Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní, profesionální a rychlý servis. Disponujeme širokou nabídkou náhradních dílů jak pro naše výtahy, tak pro výtahy konkurenčních výrobců.
24h servis KONE: 800 115 115
Tel.: 212 345 400
E-mail: informace@kone.com
www.kone.com

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Jak funguje výtah?

Výtah je asi běžnou součástí našeho života. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jak funguje? Kde se vzal a co všechno vlastně lze nazvat výtahem?

Proč modernizovat výtah ve vaší budově s firmou Kone?

Víte, že skoro 120.000 výtahů v České a Slovenské republice jsou starší 25 let a představují provozní rizika budovy? Díky výměně výtahu vám KONE můžete odstranit všechna provozní rizika a váš výtah bude pro cestující opět bezpečný.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter