Se srovnáním různých řešení pro úspory energií
pomůže energetická studie

min. čtení · energie · Ohřev teplé vody · Výtahy ·

Stále častěji se setkáváme s nepřeberným množstvím zařízení, řešení a názorů na to jak uspořit energii při vytápění a ohřevu teplé vody v bytových domech. Zateplit obvodový plášť a vyměnit okna už zdaleka nestačí. Je nutné se podívat i na výrobu tepla a jeho regulaci. Pokud nejste odborníci na toto téma a pokud nemáte reálnou zkušenost napříč různými technologiemi, pravděpodobně si kladete otázky jako: je vůbec možné nějak ovlivnit množství odebraného tepla s centrálního zdroje? Je pro výrobu tepla a ohřev teplé vody lepší plynový kondenzační kotel, tepelné čerpadlo, solární panely, a nebo snad kotel na tuhá paliva? Výrobci těchto zařízení nás navíc bombardují parametry, které jsou rozdílné, takže je nedokážeme porovnat mezi sebou.

Vidíte a každá z těchto otázek může mít správnou ale i špatnou odpověď. Záleží totiž na mnoha okolnostech, které jsou přímo spojeny s vaším domem a s tím jak ho užíváte. Můžete se samozřejmě pustit na vlastní dobrodružnou cestu a naučit se principy, záludnosti a fígle všech těchto technologických zařízení. Můžeme vám ale nabídnout i jinou možnost.

Naši odborní partneři tuto dobrodružnou cestu už prošli za vás. Mnoho z těchto zařízení již osobně namontovali, ví z reálné praxe, jak fungují, kde je jejich použití vhodné a efektivní. Každá taková investice začíná posouzením konkrétního bytového domu, takzvanou energetickou studií. My jsme se s našimi partnery dohodli, že tuto studii pro omezený počet bytových domů nabídneme zdarma. Využijte této jedinečné nabídky a získejte několik variant řešení pro váš dům s ohledem na úsporu energie, technickou vhodnost, výši investice a ekonomickou návratnost. Studie vám pomůže najít místa, kudy energie zbytečně uniká z vašeho domu a připravuje vás zbytečně o vaše peníze.

Chtěli byste zdarma energetickou studii vašeho domu získat? Požádejte si o ni na www.energetickastudie.cz

Další podobné články

Cena vody 2019: Za vodu si připlatíme nejen v…

Plyn, elektřina a stejně tak i voda v novém roce zdraží. Vybrané vodárenské společnosti, které už zveřejnily ceník pro následující rok, plánují zdražení o necelých 5 %. U vody by se tedy měla průměrná cena vyšplhat až na 90 Kč…

Třetina Čechů netuší, v jaké energetické třídě bydlí. Za…

Celkem 32,8 procenta Čechů neví, v jaké třídě energetické náročnosti je jejich dům či byt. Další čtvrtina Čechů (25,9 %) tuto informaci nezná, neboť nemá zpracovaný energetický štítek. Majitelé starších neúsporných domů při tom zbytečně přicházejí o desetitisíce korun za…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter