Společnost Maddalena CZ s.r.o. se mění na Maddeo CZ s.r.o.

7 min. čtení · měření tepla a vody ·

A naplno se rozjely další výhody pro bytové domy

S platností od 19. 12. 2016 společnost Maddalena CZ s.r.o. změnila název na Maddeo CZ s.r.o. Tímto krokem se vedení společnosti rozhodlo ještě více podpořit myšlenku, kterou se prezentuje od samého založení již 10 let, a tou je zajistit co nejspravedlivější rozúčtování nákladů vody a tepla pro uživatele bytových jednotek a neplatit zbytečně za sousedy. Tohoto cíle lze však dosáhnout pouze za použití velmi přesných vodoměrů a měřičů tepla.

Na podporu této myšlenky společnost Maddeo CZ s.r.o. nově zařadila do svého sortimentu vybrané výrobky, které splňují parametry, díky kterým je dosahováno spravedlivějšího přerozdělení nákladů, a tím překonávají zažité standardy v oblasti měření vody a tepla.

Navíc společnost Maddeo CZ s.r.o. jako první začala už v roce 2012 na našem trhu používat online systém Maddeo, díky kterému mají správci, bytové domy nebo i jednotliví uživatelé přehled nad svými měřidly online a nová měřidla mohou tuto výhodu dále využívat a ulehčovat práci.

Více se dozvíte na níže uvedených webech nebo na lince zdarma 800 778 778 a na emailu info@maddeo.cz , kam můžete směřovat své poptávky.

Maddeo CZ s.r.o., Pobřežní 249/46, 186 00 Praha 8

www.maddalena.cz        www.maddeo.cz    www.neovlivnitelnyvodomer.cz

Společnost Maddeo CZ s.r.o. potvrzuje pozici distributora velmi přesných vodoměrů

Představení přesného neovlivnitelného vodoměru SMARTm PNV C+ (Qmin=12,5 l/hod)

Počátkem roku 2017 společnost Maddeo CZ s.r.o. představila nové výrobky v oblasti měření vody a tepla, které budou opět o něco více pomáhat při přesném měření.

Přesný neovlivnitelný vodoměr SMARTm PNV C+ vychází z vodárenské konstrukce vodoměru, která díky své spolehlivé a osvědčené konstrukci nabízí hned několik důležitých výhod, a to zejména:

 • vodoměr dosahuje velmi vysoké přesnosti, která překonává metrologickou třídu C dle EEC 75/33
 • zaručený minimální průtok je 12,5 l/hod, tzn., že od této hodnoty průtoku vodoměr měří v požadované toleranci dle vyhlášky
 • jedná se v současné době o nejpřesnější vodoměr této konstrukce
 • má úpravu ANTIVANDAL a obsahuje tlakové minerální sklo
 • je zcela magneticky NEOVLIVNITELNÝ (konstrukce neobsahuje magnetickou spojku)
 • umožňuje dálkové radio odečty vodoměrů

Chcete vědět více? Zajímá Vás cena nebo konkrétní nabídka? Nebo chcete jen poradit?

Linka zdarma 800 778 778, email info@maddeo.cz , kam můžete směřovat své poptávky.

Více se dozvíte na níže uvedených webech.

www.maddalena.cz        www.maddeo.cz    www.neovlivnitelnyvodomer.cz

 • Pozn. 1: Je vhodné vědět, že z hlediska metrologie dříve existovaly 4 třídy přesnosti vodoměrů, a to nejméně přesná třída A, následuje B, C a nejvíce přesnou třída D (dle EEC 75/33).
 • A protože jsou tyto třídy přesnosti často využívány a prakticky zažity při porovnávaní vodoměrů, něco málo si připomeneme:
 • Nejméně přesnou je třída A (min. průtok od 60l/hod) – prakticky většina dřívějších vodoměrů s touto přesností začínala.
 • Nejčastější třídou byla a je B (min. průtok od 30l/hod) – je dávno překonaná. A proto doporučení je i tuto třídu přeskočit a nahradit za přesnější vodoměr.
 • Třída C (min. průtok od 15l/hod) – už několik let se na trhu objevují vodoměry, který se svými parametry blíží této třídě, nebo ji splňují. Navíc tyto vodoměry už dokáží o mnoho lépe měřit i v pásmu nízkých průtoků, a tak minimalizovat neměřené průtoky vody. Pokud si pořídíte vodoměry s těmito parametry, budete mít osvědčený nástroj pro snížení nežádoucích rozdílů mezi patním vodoměrem a součtem bytových vodoměrů. “Rozdíl v náměrech” je také největší problém, který zbytečně může prodražovat vodu, a zbytečně se s ním potýkají správci domů.
 • Třída D – prakticky se jedná o třídu, kterou splňují pouze ultrazvuková měřidla, ultrazvukové vodoměry, které jsou v současné době na hraně cenové dostupnosti, ale s dlouhodobého hlediska jsou výhodné. Volbou této třídy uděláte nejvíce z pohledu technických možností dostupných technologií.
 • Pozn. 2: Hodnoty v závorkách vyjadřují zaručený minimální průtok při nominálním průtoku Qn=1,5 m3/hod, například v horizontální poloze. Je nutné si uvědomit, že mechanický vodoměr má v horizontální poloze přesnost vyšší než ve vertikální, v které se projevuje vyšší tření.
klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora logo sponzora

Další podobné články

Kontrola nad spotřebou vody se stává velkým tématem

Téma spotřeby vody a hospodaření s vodou se v průběhu několika posledních let stalo celospolečenským problémem. Velkým tématem se stává i pro vlastníky bytových domů, bytová družstva, SVJ a správce. Zájem je především o hi-tech technologie umožňující efektivní hospodaření s vodou a možnost…

Dálkové odečty tepla a vody začínají být v českých…

Ještě před několika lety jsme museli při odečtu vody či tepla vpustit do bytu cizí osobu. To však bylo jak pro ubytovatele bytu, tak pro SVJ komplikované. Dnes se běžně instalují měřiče, které fungují na principu radiové komunikace a dokážou…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter