Zveme vás na seminář

PRAHA | Rozúčtování tepla a technologie, které ho šetří

Obecné informace

Všechno, co potřebujete vědět o rozúčtování tepla v bytovém domě, a ještě něco navíc. Nejlepší teplo je totiž to, které vůbec nespotřebujete. Na našem semináři vás seznámíme s pravidly správného rozúčtování tepla v jednotlivých bytech a opět si projdeme jaké máme v bytových domech možnosti abychom spotřebu tepla dostali efektivně pod kontrolu. Udělejte první krok k úsporám za teplo. Přijďte se poradit s odborníky na rozúčtování a vytápění jak na to.

Přednášející:

Jarmila Trčková
Je odbornice na oblast rozúčtování nákladů ve společnosti ista Česká republika s.r.o. Rozúčtováním nákladů na teplo a vodu se zabývá od roku 2002, kdy do společnosti nastoupila do rozúčtovacího oddělení. V roce 2007 se stala vedoucí rozúčtovacího oddělení a na této pozici působí do současné doby. Řadí se mezi přední odborníky v oblasti rozúčtování, účastnila se několika projektů a působila v pracovních skupinách, uspořádaných Ministerstvy financí a pro místní rozvoj, zřízených v souvislosti s legislativními změnami v minulých letech. Její názor je často vyhledáván na fórech, které se zabývají bytovou problematikou a problémy s vyúčtováním.

David Samek
Nastoupil do společnosti ista Česká republika s.r.o. v roce 2017. Jeho předchozí zkušenosti zahrnují oblasti měření a regulace, VZT, vytápění a klimatizaci.

Ing. Zbyněk Dvořák
Pracuje ve společnosti ČEZ Bytové domy s.r.o. jako projektový manažer TZB. Patří mezi odborníky s dlouholetou praktickou zkušeností v oblasti tepelných čerpadel pro bytové domy. Za dobu svého působení pomohl desítkám bytových domů k úspěšné realizaci tepelných čerpadel a odpojení od dálkového vytápění. Jeho specializací je posouzení technického stavu objektu, navržení odpovídajícího zdroje tepla a TUV, ekonomické návratnosti navrhovaného řešení, kontrolu a přípravu projektové dokumentace, odbornou způsobilost v rámci platné legislativy při povolování staveb a kontrolní činnost při realizaci technologického řešení.

 

Datum

25.04.2019 od 16:00

Cena

Zdarma

Místo

Nadace ABF,
Václavské nám. 833/31,
110 00 Praha 1

Před přihlášením na seminář se prosím seznamte s našimi zásadami pro ochranu osobních údajů.

Rezervace jsou uzavřeny.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter